A A A
Vertaal website

Fotoworkshop Kijken en Kiezen

foto09-26
Fotoworkshop Kijken en Kiezen Fotoworkshop Kijken en Kiezen

Deze workshop gaat over kijken en kiezen; We kijken en maken keuzes om tot een spannende, evenwichtige of verrassende compositie te komen.

We gaan een wandeling door de stad maken en kijken naar de basiselementen van een compositie nl, lijnen, vlakken, kleuren, vormen. Daarbij de vraag hoe je die een mooi, spannend kader kunt geven. Je kijkt naar wat je mooi vindt en maakt keuzes voor het vastleggen ervan. Daarnaast gaan we kijken hoe we het onderwerp uit de context kunnen halen en wat voor beeld dat oplevert. De technische kant van de foto´s is niet belangrijk, we kijken vooral naar de esthetische kant ervan.

Bianca Looman is gastdocent voor deze workshop. Haar portfolio vind je op de website: bianca-looman.nl

Wat neem je mee:
Omdat er ook op details gelet wordt, is het handig om een tele- of zoomlens mee te nemen. 
Datum en tijd: Zondagochtend 13 september van 9:00 tot 11:00 uur, voordat de winkels open gaan.
Locatie: Start bij Rozet Arnhem
Docent: Bianca Looman
Prijs: € 30,- (incl. BTW)
Gelrepas: Heb je een Gelrepas? Dan kun je tegoed besteden voor deze cursus. Neem even contact op om te overleggen.

Meer info en inschrijven via de site van onze partner FotoCollege: Klik hier!




Gegevens

Rozet Centrum
Kortestraat 16
6811 EP Arnhem
Zondag 13 sep. 2026 09.00 - 11.00
CS

Gerelateerde evenementen

Komende activiteiten

Workshop foto’s maken met Ai Workshop foto’s maken met Ai

Workshop foto’s maken met Ai

In deze workshop doen we een eerste verkenning met AI voor het maken van afbeeldingen,

7 oktober 19.00 - 21.30
Rozet Centrum
Vrij atelier edelsmeden en vormgeven met begeleiding (vrijdag)

Vrij atelier edelsmeden en vormgeven met begeleiding (vrijdag)

Zelfstandig werken voor gevorderde edelsmeders. Eens per maand komt de docent langs om je werk te bespreken.

Start: 11 vrijdag september 2026
Rozet Centrum
De Schrijfkamer

De Schrijfkamer

In de Schrijfkamer bespreken gevorderde schrijvers elkaars verhalen, onder leiding van een professionele begeleider.

2, 16, 30 sept, 14 okt, 4, 18 nov, 1, 15 dec, 13, 27 jan, 17 feb, 3, 17 mrt, 7, 21 april, 12 mei - 19.30-22.00 uur
Rozet Centrum

Terugkerende activiteiten

'Van Magie naar Mechanisch' - Ziekte en gezondheid door de eeuwen heen | Lichaam en Geest 'Van Magie naar Mechanisch' - Ziekte en gezondheid door de eeuwen heen | Lichaam en Geest

'Van Magie naar Mechanisch' - Ziekte en gezondheid door de eeuwen heen | Lichaam en Geest

Rozet Centrum
De mens achter de sjaal | Fotografische expositie van Yanna Hoedt De mens achter de sjaal | Fotografische expositie van Yanna Hoedt

De mens achter de sjaal | Fotografische expositie van Yanna Hoedt

Rozet Centrum