A A A
Vertaal website

Het effect van AI op het werk van de maker | Eva Toorenent - EUREKA!

Het effect van AI op het werk van de maker | Eva Toorenent - EUREKA!
Deze activiteit is afgelopen en staat niet meer in de agenda. Bekijk het actuele aanbod.

AI is niet meer weg te denken uit de maatschappij en dus ook niet in het land van makers en illustratoren.
Welk effect heeft de komst van AI op je werk als maker? Is het een vloek of een zegen?

Samen met kunstenaar en illustrator Eva Toorenent gaan we in gesprek over het effect van AI op het werk van de makers, kunstenaars en illustratoren.

Eva Toorenent (26, artiestennaam Evaboneva) is illustrator, kunstenaar en auteur. Sinds haar afstuderen in Illustratie aan de WDKA, ligt haar focus op het creëren van fantasierijke wezens. Als freelancer werkt ze met diverse opdrachtgevers.
Haar meest succesvolle werken zijn projecten uit eigen initiatief. Een goed voorbeeld hiervan is haarboek dat in 2021 bij Clavis is uitgegeven: De Wondere Wereld van Eva.
Daarnaast maakt ze werk voor galerieën en verkoopt ze haar persoonlijke werk wereldwijd.

Sinds 2022 is ze de Nederlandse adviseur van EGAIR (European Guild of Artificial Intelligence Regulatie). Samen vechten ze voor nieuwe regulaties en wetten rond predatory generatieve AI-​technologieën. Dit doen ze door te lobbyen bij politici en het Europese Parlement.

Dit programma maakt onderdeel uit van de AI Parade - Mede mogelijk gemaakt door de Koninklijke Bibliotheek

Gegevens

Rozet Centrum
Kortestraat 16
6811 EP Arnhem
Donderdag 9 nov. 2023 19.30 - 20.30
Inschrijven niet meer mogelijk
XT

Gerelateerde evenementen

Komende activiteiten

Workshop foto’s maken met Ai Workshop foto’s maken met Ai

Workshop foto’s maken met Ai

In deze workshop doen we een eerste verkenning met AI voor het maken van afbeeldingen,

7 oktober 19.00 - 21.30
Rozet Centrum
Vrij atelier edelsmeden en vormgeven met begeleiding (vrijdag)

Vrij atelier edelsmeden en vormgeven met begeleiding (vrijdag)

Zelfstandig werken voor gevorderde edelsmeders. Eens per maand komt de docent langs om je werk te bespreken.

Start: 11 vrijdag september 2026
Rozet Centrum
Informatiepunt Digitale Overheid (IDO) - inloopspreekuur Malburgen-West maandag 13.00 - 15.00 uur

Informatiepunt Digitale Overheid (IDO) - inloopspreekuur Malburgen-West maandag 13.00 - 15.00 uur

Het IDO is de plek in de bibliotheek waar je gratis terecht kunt met vragen  over de (digitale) overheid. 

Rijnstadlocatie Malburgen-West