Let op | tijdens de feestdagen zijn er aangepaste openingstijden
Meer informatie
A A A
Vertaal website
De val
Grote Letter Boek

De val ([2015])/ Nelleke Viëtor

Als een vrouw weduwe wordt, ontdekt ze pas hoe weinig ze in haar relaties met anderen heeft geïnvesteerd. Zelfs haar enige zoon is als een vreemde.

Recensie

Als Tine weduwe wordt, ontdekt ze pas hoe weinig ze in haar relaties met anderen heeft geïnvesteerd. Zelfs haar enige zoon is als een vreemde. Over zijn ongewone levensloop stelt ze nauwelijks vragen. Uiteindelijk wordt haar afstandelijke gedrag zowel persoonlijk als in haar werk als kunstenaar een probleem. Ze komt terecht in een fatale fuik van eenzaamheid. In haar vierde roman weet Nelleke Viëtor met een enigszins onwaarschijnlijk gegeven een realistisch portret te schilderen dat herkenbaar is als het leven van alledag.

Specificaties

Nederlands | 9789036430579 | 238 pagina's

Titel De val
Auteur Nelleke Viëtor
Type materiaal Grote Letter Boek
Uitgave DeventerGrote Letter Bibliotheek, [2015]
Overige gegevens 238 pagina's - 23 cm
Annotatie Eerder verschenen in grote letter: Deventer : Oorsprong, (c)2010. - Oorspronkelijke uitgave: Soesterberg : Aspekt, 2010 - Met grote letters gedrukt
ISBN 9789036430579
PPN 397247931
Genre familieroman
Thematrefwoord Weduwen
Taal Nederlands