Op zaterdag 29 november zal Rozet van 11.00u tot 16.00u gevuld zijn met kunsten uit alle hoeken van Arnhem. Van keramiek tot sieraad, van schilderij tot zeefdruk en alles daar tussenin: tientallen makers uit de stad staan verspreid over de openbare plekken tot en met de derde verdieping van Rozet in het centrum van de stad.
Om de twee jaar
In november 2023 tuigde een enthousiast team vrijwilligers voor de laatste keer de Kunstmarkt op; een zaterdag was Rozet ook op meerdere verdiepingen gevuld met een breed aanbod van Arnhemse kunstenaars om hun werk te laten zien en te verkopen. We zijn verheugd om na twee jaar dit te herhalen en de vijfde editie aan te kunnen kondigen!
De dag zal starten met een ludieke opening om 11.00u en gedurende de middag zullen deelnemers en bezoekers meerdere akoestische muzikale omlijstingen beleven.
Kom langs en laat je verrassen door wat Rozet vrijwilligers neer zetten én door wat de stad aan gevarieerde kunsten in huis heeft!
De entree is gratis.
Praktisch
Zaterdag 29 november Rozet centrum, Kortestraat 16 11.00u – 16.00u
Gegevens
Rozet Centrum Kortestraat 16 6811 EP Arnhem
Zaterdag 29 nov. 2025 11.00 - 16.00
ZH
Gerelateerde evenementen
Komende activiteiten
Taal in Arnhem
Wil je een nieuwe taal leren?
Voor je vakantie, voor je werk, of gewoon ter verrijking van je leven! Een taal leren geeft je zoveel.
Rozet Centrum
Zing mee met het Vocal Vibes
Vocal Vibes is er voor iedereen die ook maar íets met zingen heeft!
Meld je het gehele jaar aan
Rozet Centrum
De Muziekmakerij
De Muziekmakerij is de muziekschool voor Arnhem en omgeving. Wil jij ook gaan zingen of een instrument leren bespelen?
Meld je het gehele jaar aan
Rozet Centrum
Terugkerende activiteiten
Audiotour StadsWoud
Rozet Centrum
Vertalen met Google Translate
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.