Van 23 tot en met 28 maart 2026 vindt de 2e Internationale Kawai Masterclass voor Kamermuziek en het Kamermuziekfestival plaats. Jonge, hoogbegaafde musici, bij deze editie duo’s viool – piano, treden op tijdens talrijke concerten in de Duits-Nederlandse grensregio.
Rozet, de huiskamer van de stad, is een van de locaties waar je dit jonge talent kunt bewonderen!
Inloop vanaf 19.30 uur - start concert 20.00 uur
Anna Isabell Haas is een bevlogen soliste en kamermusicus en tevens laureate van internationale concoursen. Op negenjarige leeftijd maakte ze haar solodebuut met de Haldern Strings, en sindsdien treedt ze regelmatig op in binnen- en buitenland. Na haar bachelorstudie bij Prof. Andreas Krecher en Prof. Solenne Païdassi vervolgt zij haar opleiding met een master viool bij Aylen Pritchin aan de Robert Schumann Hochschule in Düsseldorf.
Naast haar artistieke werkzaamheden realiseert en ontwikkelt zij creatieve projecten, waaronder een satirisch gemodereerd concert voor het Beethovenfest Bonn 2021 en het straatmuziekfestival Kleve Sounds Like Music in 2022. Sinds oktober 2025 studeert ze daarnaast muziekwetenschap.
Als kamermusicus treedt ze op in uiteenlopende bezettingen en speelde ze recent programma’s met strijkkwintetten van Schubert, Smyth en Boccherini. Anna is beurshoudster van de Deutsche Kammerakademie Neuss en werkte mee aan projecten met het Kölner Kammerorchester en de Klassische Philharmonie Bonn.
Giuseppe D’Elia, geboren in 1998 in Taranto, behaalde zowel zijn bachelor aan het Giovanni Paisiello-conservatorium als zijn master aan de Robert Schumann Hochschule Düsseldorf, beide met onderscheiding. Als solist trad hij op tijdens internationale festivals in onder meer Italië, Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk, Spanje en Nederland. Hij speelde onder andere met het Astana Theater Orchestra en het State Symphony Orchestra of Kazakhstan, en volgde masterclasses bij pianisten als Enrico Pace, Antti Siirala en Anna Malikova.
Daarnaast is hij actief als kamermusicus en werkte hij samen met musici uit toonaangevende orkesten zoals de RAI, de Münchner Philharmoniker en de Bamberger Symphoniker. Momenteel studeert hij liedbegeleiding bij Prof. Hans Eijsackers en werkt hij als repetitor. Recente projecten brachten hem naar het Haydn-Festival Brühl en het Beethoven-Haus Bonn.
Gegevens
Rozet Centrum Kortestraat 16 6811 EP Arnhem
Dinsdag 24 mrt. 2026 19.30 - 21.30
Inschrijven niet meer mogelijk
XT
Gerelateerde evenementen
Komende activiteiten
Taal in Arnhem
Wil je een nieuwe taal leren?
Voor je vakantie, voor je werk, of gewoon ter verrijking van je leven! Een taal leren geeft je zoveel.
Rozet Centrum
Baby en Dreumes Bieb
Samen met je baby en dreumes voorlezen is een feestje! Om elke twee weken gaan we op avontuur in Rozet Kronenburg. Samen liedjes zingen en rijmpjes opzeggen. Kom jij, samen met je kind, ook naar onze Baby en Dreumes Bieb?
30 september - 9 december 6 sessies
Rozet Kronenburg
Sonsbeek 2026: Ik hoef geen tuin, ik deel een park
Sonsbeek 2026: Ik hoef geen tuin, ik deel een park
Van 2 juli tot en met 11 oktober 2026 vindt Sonsbeek plaats in Arnhem. Gedurende 100 dagen present
2 juli - 11 oktober
Rozet Centrum
Terugkerende activiteiten
'Van Magie naar Mechanisch' - Ziekte en gezondheid door de eeuwen heen | Lichaam en Geest
Rozet Centrum
Vertalen met Google Translate
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.