Kom naar de Maakmiddag in de MakerCosmos waarin je samen met beeldend kunstenaar Jacqueline Brincker aan de slag gaat met verschillende druktechnieken. Bij druktechnieken leer je om inkt op een soort materiaal te drukken zoals papier, textiel of kunststof. Dit kan op verschillende manieren. Zo kun je een monoprint maken, dit is een drukvorm die slechts eenmaal gemaakt wordt. Of een linosnede, waarbij een afbeelding wordt uitgesneden uit een stuk linoleum. Of ga aan de slag met stempels maken.
Wil je meer weten over de druktechnieken? Kom naar de Maakmiddag en maak het mee! De workshop is voor kinderen vanaf 8 jaar. Jonger dan 8 jaar? Dan graag met begeleiding.
De kunstclub is er voor kinderen van 8 tot 12 jaar die naar van alles nieuwsgierig zijn en heel graag kunstwerken willen maken!Je gaat aan de slag met
10 januari - 23 mei
MakerCosmos
Fotografie basiscursus
Voor iedereen die een digitale camera heeft(spiegelreflex of systeemcamera) en serieus geïnteresseerd is in de basisprincipes van het fotograferen.
9 februari - 15 juni 8 sessies
Rozet Centrum
Workshop: Verhalen in stof, verbonden in draad
Een dag waarin je vertraagt, herinnert en creëert. Waar verhalen samenkomen en zichtbaar worden in een persoonlijk kunstwerk gemaakt met batik en verfijnd met goudborduurwerk.
23 mei of 18 juli 2026
Rozet Centrum
Vertalen met Google Translate
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.