LeerkrachtLAB thematisch werken met Taal-, Kunst- en Erfgoed
Taal, Kunst en Erfgoed geven thematisch werken in de klas meer diepgang, betekenis en creativiteit. In het LeerkrachtLAB van Rozet ontdek je hoe deze disciplines je onderwijs kunnen verrijken en hoe je leerlingen actief, onderzoekend en betrokken laat leren.
We beginnen plenair om de kansen te schetsen van geïntegreerd thematisch onderwijs waarin activiteiten uit taal, kunst, erfgoed bijdragen aan de verwerking van de kennis binnen de thema's bijdragen. In het tweede deel splitsen we op in taal- of cultuuractiviteiten.
Deelsessie 1: Met de taal expert gaan we in op jullie vragen rondom boeken: Welke boeken, welke teksten uit de jeugdliteratuur passen bij de thema's van jouw school? Je leert de stappen kennen die je kunt nemen om tot een betekenisvolle rijke boekencollectie te komen passend bij de thema's van jouw school. Medewerkers van Rozet zullen je er hiervoor op de werkvloer helpen. Iemand die ervaring heeft met het in praktijk brengen van dit stuk: Heel veel scholen op bezoek van Alan Turing school.
Deelsessie 2: Met de kunst en erfgoed experts zoom je verder in op de vraag: Hoe integreer je taal-, kunst-, erfgoed aanbod optimaal in je thematisch onderwijs? Je hoort over goede praktijkvoorbeelden op andere Arnhemse scholen.
Gegevens
Nog 24 plekken beschikbaar
Rozet Centrum (ruimte 3.16) Kortestraat 16 6811 EP Arnhem
Woensdag 24 feb. 2027 15.00 - 17.00
RR
Gerelateerde evenementen
Komende activiteiten
Scroll video namen gedeporteerde Arnhemse Joden 40-45
Vanaf maandag 2 t/m zaterdag 7 november 2026 worden de 1500 namen van de gedeporteerde Arnhemse Joden 40-45 getoond in een scroll video in het Erfgoedcentrum van Rozet.
2 november - 7 november
Rozet Centrum
Collectief Teder - Pretty Privilege | Lichaam en Geest
Nog 9 plekken beschikbaar
3 november 19.30 - 20.15
Rozet Centrum
Collectief Teder - Pretty Privilege | Lichaam en Geest
Nog 23 plekken beschikbaar
3 november 21.00 - 21.45
Rozet Centrum
Terugkerende activiteiten
'Van Magie naar Mechanisch' - Ziekte en gezondheid door de eeuwen heen | Lichaam en Geest
Rozet Centrum
Scroll video namen gedeporteerde Arnhemse Joden 40-45
Rozet Centrum
Vertalen met Google Translate
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.