Sprookjesfestival in Rozet - Voorstelling: Omdat het nu eenmaal zo is 4+
Tijdens deze vakantie zijn er meerdere voorstellingen te zien, maak je fantasiedieren, valt er van alles te doen tijdens de activiteitenmiddagen en lezen we weer veel voor. Kortom, je hebt geen herfstvakantie als je niet naar Rozet bent geweest!
Meld je aan voor de muzikale voorstelling van collectief Sonder!
De zon is gevaarlijk; dat weten alle trollen. Als het dag wordt, verstoppen ze zich in ondergrondse grotten, holle boomstammen en onder groene mosplaten, want het licht verandert ze in steen. Dus voor zo lang iedereen het zich kan herinneren, spelen de dieren overdag in het bos en trekken de trollen zich terug.
“Waarom kan iedereen in de zon zijn, behalve wij?”, wil een kleine nieuwsgierige trol weten. Maar elke keer als zij ernaar vraagt, krijgt ze steeds weer hetzelfde antwoord van haar ouders: “Omdat het nu eenmaal zo is”.
Op een avond, als de zon nog maar nét onder is, haar ouders nog liggen te snurken en de maan op haar wacht, besluit ze buiten op ontdekkingstocht te gaan.
Maar is het niet gevaarlijk om zo nieuwsgierig te zijn? Moet je niet gewoon naar je ouders luisteren? En wat als je niet op tijd thuis bent voordat het licht wordt?
In deze avontuurlijke muziektheater voorstelling vol met liedjes en haastige verkledingen, gaat een kleine dappere trol langs bij stoffige tantes, norse trollen en andere vreemde wezens op zoek naar antwoorden. Ga je mee?
Gegevens
Nog 43 plekken beschikbaar
Rozet Presikhaaf Laan van Presikhaaf 7 6826 HA Arnhem