Deze activiteit is volgeboekt, schrijf je in voor de wachtlijst.
LET OP: dit is een activiteit van onze partner Anneke Dekkers. Je kunt je rechtstreeks bij haar aanmelden: www.anneke-dekkers-cursussen.nl
De geweldige indrukken die je tijdens een reis opdoet wil je graag bewaren. Want dat mooie uitzicht, interessante gebouw of die schitterende rivier, is de moeite waard om vast te leggen. Snel pak je je schetsboek, maar dan? Hoe zet je deze expressie zodanig neer dat je het thuis verder kunt uitwerken? Na de 5 cursuslessen van Anneke Dekkers draai je daar je hand niet meer voor om!
De essentie: Zij leert je hoe je impressies van bijvoorbeeld gebouwen, landschap, water, mensen, dieren en stad, snel om kunt zetten in overzichtelijke schetsen. Schetsen die bedoeld zijn als naslagwerk om bijvoorbeeld later op terug te komen. Je krijgt technieken aangereikt zodat je leert je schetsboek op kundige en effectieve wijze te gebruiken. ”Ik ga op reis en ik neem mee: mijn tekenspullen!“
Zelf meenemen: schetsboek met goed papier( niet te glad en niet te dun), potlood HB en potlood B- gum, aquarelverf-tekenpennen of viltstiften met dunnen punt en kleuren.