Na een korte intro ga je deze dag al tekenend ontdekken wat botanisch tekenen volgens de wetenschappelijke manier inhoudt. In deze les teken je een botanisch onderwerp na onder zoveel mogelijk individuele begeleiding van de docent. Deze dag ligt het accent op het goed observeren en dit te vertalen naar je tekening. Bij de ochtendles ligt de nadruk op het tekenen, hoe krijg ik de juiste lijnen van je onderwerp op papier. Na de lunch ligt de nadruk op het inkleuren, het mengen van kleuren en de vorm erin krijgen met schaduw en licht. Neem je eigen lunchpakket mee.
Plantmateriaal niet bij de prijs inbegrepen ongeveer €2,00 per persoon, contant te betalen aan de docent tijdens de les.
Gegevens
Nog 9 plekken beschikbaar
Rozet Centrum Kortestraat 16 6811 EP Arnhem
€ 78,00
Docent Angélique Krijnen
Zaterdag 17 sep. 2022 10.00 - 16.00
Gerelateerde evenementen
Komende activiteiten
Vrij atelier edelsmeden en vormgeven met begeleiding (vrijdag)
Zelfstandig werken voor gevorderde edelsmeders. Eens per maand komt de docent langs om je werk te bespreken.
Start: vrijdagen vanaf september 2025
Rozet Centrum
Cursussen tekenen en schilderen in Arnhem - Anneke Dekkers
Cursussen Tekenen, Aquarel en Reisschetsen
Rozet Centrum
De Schrijfkamer
Ongeveer eens in de twee weken bespreken we op woensdagavond de verhalen en romanfragmenten die de zondag daarvoor zijn ingeleverd. Pratend over inhoud, stijl, compositie, en perspectief proberen we elkaar verder te helpen.
27 augustus - 6 mei 16 sessies
Rozet Centrum
Vertalen met Google Translate
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.