In deze rondleiding wordt je in vogelvlucht meegenomen door de geschiedenis van Arnhem. Vanaf de Romeinen, het ontstaan van Arnhem als stad en hertog Karel van Gelre tot aan de Slag om Arnhem. Je hoort het verhaal bij enkele bijzondere objecten in het Erfgoedcentrum, zoals een opgegraven steen van het castellum Meinerswijk en de zegelstempel van de stad Arnhem.
Deelname is gratis, schrijf je wel even in. Vanaf 2 deelnemers gaat de rondleiding door. Er kunnen maximaal 8 personen deelnemen per rondleiding. De rondleiding duurt ca. 30 tot 40 minuten.
Gegevens
Nog 4 plekken beschikbaar
Rozet Centrum (ruimte Erfgoedcentrum) Kortestraat 16 6811 EP Arnhem
Vrijdag 15 dec. 2023 14.00 - 14.40
Gerelateerde evenementen
Komende activiteiten
Leeslijst manuscripten
Wil je meer weten over het getijdenboek van Margariet Block uit Bethanië? Of wil je meer informatie over manuscripten, miniaturen en kloosters als pr
Rozet Centrum
Taal in Arnhem
Wil je een nieuwe taal leren?
Voor je vakantie, voor je werk, of gewoon ter verrijking van je leven! Een taal leren geeft je zoveel.
Rozet Centrum
ONLINE LEZING: Pierre Abélard
Nog 78 plekken beschikbaar
LET OP: deze serie van 2 lezingen kijk je thuis op je eigen computer. Abélard, een filosoof, dichter en theoloog, wiens invloed reikt tot in het heden.
ONLINE
Terugkerende activiteiten
Arnhems Uurtje Cultuur - online
ONLINE
Audiotour StadsWoud
Rozet Centrum
Vertalen met Google Translate
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.