De godinnen Artemis, Aphrodite en Athena zijn gevlucht en als mensenkinderen herboren op aarde. Ze stellen alles in het werk om de berg Olympus te redden en de godenvlam opnieuw te laten branden. Vanaf ca. 11 jaar.
De oorlogsgod Ares wil zich meester maken van de berg Olympus, waar alle Griekse goden hun verblijfplaats hadden. De godinnen Artemis, Aphrodite en Athena zijn gevlucht en als mensenkinderen herboren op aarde. Ze stellen alles in het werk om de berg Olympus te redden en de godenvlam opnieuw te laten branden. Niet los te lezen vierde deel van de serie 'Kinderen van de Olympus'* over het gevecht van de op aarde levende godinnen tegen de oorlogsgod Ares. Het verhaal is warrig, bevat veel te veel namen en springt van de hak op de tak, waardoor het moeite kost de verhaallijn vast te houden. Vlakke beschrijvingen, waarbij weinig aandacht besteed wordt aan de ontwikkeling van de karakters. Slechte vertaling met vaak kromme zinnen. Ook vaak te plechtstatig taalgebruik in relatie tot de jonge hoofdpersonen in het verhaal. Acht kleurenpagina's illustraties in het midden. Verder verzorgde uitgave in een mooi lettertype en met een flitsende omslagillustratie. Vanaf ca. 11 jaar.
Nederlands | 9789078345626
| Titel | De Goddelijke Vlam |
| Uniforme titel | De Godenvlam |
| Auteur | Elena Kedros |
| Secundaire auteur | Emilio Urbano ; Koen Diddens |
| Type materiaal | Boek |
| Uitgave | Amsterdam [etc.]Fantoom, 2012 |
| Overige gegevens | 263 p., [16] p. pl - ill - 21 cm |
| Annotatie | Uitgeversnaam op omslag: Bakermat. - Omslagtitel: De Godenvlam - Vert. van: La Fiamma degli Dei. - Milano : Mondadori, cop. 2009. - (Ragazza dell'Olimpo) |
| ISBN | 9789078345626 |
| PPN | 344541665 |
| Genre | sprookjes |
| Thematrefwoord | Mythologie ; Vriendschap |
| Taal | Nederlands |