Let op | tijdens de feestdagen zijn er aangepaste openingstijden
Meer informatie
A A A
Vertaal website
Nail art
Boek

Nail art met meer dan 50 originele nail art designs (cop. 2013)/ manicures & tekst: Donne & Ginny Geer, fotogr.: Nicole Hill Gerulat ; styling: Mallory Ullman ; ill.: Debbie Powell ; [vert. uit het Engels: Paulien Smeulders]

Stappenplan in woord en beeld voor het lakken en versieren van nagels.Tips en ideeën voor leuk gelakte of versierde nagels. Met stappenplan en tips voor de verzorging van je handen. Met veel kleurenfoto's. Vanaf ca. 14 jaar.

Recensie

Praktisch boekje voor de toepassing van nail art, het versieren van nagels met diverse kleuren nagellak. Nog steeds een grote hit onder vooral tienermeisjes. Eerst een hoofdstuk over verzorging, zoals vormen en vijlen, perfect lakken en het gebruik van nagels. Vervolgens worden vijftig varianten nail art uit de doeken gedaan. Van snor tot zeemansknopen en van strikjes en strips tot rock 'n roll, een bonte verzameling. Met steeds een paginagrote kleurenfoto waarop het resultaat valt te bewonderen en een pagina met uitleg in een helder stappenplan en enige tekeningen in kleur. Achterin is een register opgenomen. Een duidelijk en inspirerend boek in bijna vierkant formaat voor wie alles wil weten over nail art designs. Vanaf ca. 14 jaar.

Specificaties

Nederlands | 9789020679212

Titel Nail art : met meer dan 50 originele nail art designs
Auteur Donne Geer ; Ginny Geer
Secundaire auteur Nicole Hill Gerulat ; Debbie Powell ; Paulien Smeulders
Type materiaal Boek
Uitgave [Alkmaar]Blossom Books, cop. 2013
Overige gegevens 143 p - ill - 20 cm
Annotatie Vert. van: Nail candy : 50+ ideas for totally cool nails. - San Francisco, CA : Weldon Owen, 2013
ISBN 9789020679212
PPN 363223924
Rubriekscode 615.4
Taal Nederlands
Onderwerp algemeen Nagels; Decoreren (versiering)
PIM Rubriek Uiterlijk
PIM Trefwoord Nagels