A A A
Vertaal website
Geleiders en isolatoren
Boek

Geleiders en isolatoren (cop. 2013)/ Chris Oxlade, [vert. uit het Engels: Vrouwke Klapwijk]

Uitgelegd wordt wat geleiders en isolatoren zijn en hoe je ze gebruikt. Met grote kleurenfoto's. Ook makkelijk lezen, vanaf ca. 10 jaar.

Aanwezigheid

Recensie

Deze leerzame uitgave zoomt in op geleiders en isolatoren. Op eenvoudige en zeer begrijpelijke wijze worden de technische begrippen concreet gemaakt en besproken. Hierbij wordt kort ingegaan op elektriciteit en uitgebreid op de begrippen isolatoren en geleiders. Vrijwel alle pagina's zijn op dezelfde manier vormgegeven: boven of onder aan de bladzijde staat de eenvoudig te begrijpen tekst, die wordt ondersteund door een bijpassende grote kleurenfoto. In speels omrande kaders worden extra toelichtingen op de foto's gegeven. Voor in het boek staat een overzichtelijke inhoudsopgave. Achterin staan een verklarende woordenlijst, tips voor internetsites met QR-codes (met o.a. spelletjes over batterijen) en een register. Maakt deel uit van de serie 'Dit is elektriciteit!'* binnen de uitgebreide reeks 'Lees & weet meer'. Er verschenen ook uitgaven over bv. batterijen en het maken van een stroomkring. Leerzame uitgave waarin uitleg gegeven wordt op een manier die voor iedereen te begrijpen is; zeer bruikbaar op scholen in o.a. de techniekles. Vanaf ca. 10 jaar, ook geschikt voor wat oudere kinderen die moeite hebben met lezen.

Specificaties

Nederlands | 9789055668601

Titel Geleiders en isolatoren
Auteur Chris Oxlade
Secundaire auteur Vrouwke Klapwijk
Type materiaal Boek
Uitgave Etten-LeurArs Scribendi Uitgeverij, cop. 2013
Overige gegevens 32 p - ill - 23 cm
Annotatie Met lit. opg., reg - Vert. van: Conductors and insulators. - Capstone Global Library, cop. 2012. - (It's electrics)
ISBN 9789055668601
PPN 355007428
Rubriekscode 535
Taal Nederlands
Onderwerp algemeen Elektriciteit
PIM Rubriek Wetenschap en Techniek
PIM Trefwoord Elektriciteit

Relaties/Serie

Lees & weet meer. Dit is elektriciteit!
Boek

Lees & weet meer. Dit is elektriciteit! (2013)

vol.
Uitgeleend
Chris Oxlade