Uitgelegd wordt wat geleiders en isolatoren zijn en hoe je ze gebruikt. Met grote kleurenfoto's. Ook makkelijk lezen, vanaf ca. 10 jaar.
Deze leerzame uitgave zoomt in op geleiders en isolatoren. Op eenvoudige en zeer begrijpelijke wijze worden de technische begrippen concreet gemaakt en besproken. Hierbij wordt kort ingegaan op elektriciteit en uitgebreid op de begrippen isolatoren en geleiders. Vrijwel alle pagina's zijn op dezelfde manier vormgegeven: boven of onder aan de bladzijde staat de eenvoudig te begrijpen tekst, die wordt ondersteund door een bijpassende grote kleurenfoto. In speels omrande kaders worden extra toelichtingen op de foto's gegeven. Voor in het boek staat een overzichtelijke inhoudsopgave. Achterin staan een verklarende woordenlijst, tips voor internetsites met QR-codes (met o.a. spelletjes over batterijen) en een register. Maakt deel uit van de serie 'Dit is elektriciteit!'* binnen de uitgebreide reeks 'Lees & weet meer'. Er verschenen ook uitgaven over bv. batterijen en het maken van een stroomkring. Leerzame uitgave waarin uitleg gegeven wordt op een manier die voor iedereen te begrijpen is; zeer bruikbaar op scholen in o.a. de techniekles. Vanaf ca. 10 jaar, ook geschikt voor wat oudere kinderen die moeite hebben met lezen.
Nederlands | 9789055668601
Titel | Geleiders en isolatoren |
Auteur | Chris Oxlade |
Secundaire auteur | Vrouwke Klapwijk |
Type materiaal | Boek |
Uitgave | Etten-LeurArs Scribendi Uitgeverij, cop. 2013 |
Overige gegevens | 32 p - ill - 23 cm |
Annotatie | Met lit. opg., reg - Vert. van: Conductors and insulators. - Capstone Global Library, cop. 2012. - (It's electrics) |
ISBN | 9789055668601 |
PPN | 355007428 |
Rubriekscode | 535 |
Taal | Nederlands |
Onderwerp algemeen | Elektriciteit |
PIM Rubriek | |
PIM Trefwoord | Elektriciteit |
Meldingen