A A A
Vertaal website
De verborgen verteller
Boek

De verborgen verteller (januari 2014)/ Christian Jolibois, Christian Heinrich, Nederlandstalige [uit het Frans] bewerking: Thea Dubelaar ; redactie: Marja Mulder en Natascha Loontjens

De rat is te oud om verhaaltjes te vertellen aan de kippetjes. Ze gaan op zoek naar een nieuwe verteller. Het wordt een spannende tocht. AVI-M5. Voorlezen vanaf ca. 6 jaar, zelf lezen vanaf ca. 8 jaar.

Recensie

Rat, de verteller, is te oud om 's avonds voor het slapengaan een verhaal te komen vertellen aan de kippetjes. Na aanwijzingen van een spook beleven ze met z'n allen een avontuurlijke tocht en vinden een nieuwe verteller. Het verhaal verscheen in de reeks 'De Kippetjes'* voor wat gevorderde beginnende lezers (AVI-M5). Goed passende illustraties in allerlei variaties, van paginagroot tot stripachtig, soms een beetje eng. De korte tekst staat afwisselend in de tekeningen, maar is altijd goed leesbaar. Vlot leesbaar, mede door de vele dialogen en variaties in lettertype en humor. Vooraf stellen de auteur en de illustrator zich op een fantasierijke manier voor. Verzorgde uitgave. Voorlezen vanaf ca. 6 jaar, zelf lezen vanaf ca. 8 jaar.

Specificaties

Nederlands | 9789059328259 | 46 pagina's

Titel De verborgen verteller
Auteur Christian Jolibois
Secundaire auteur Christian Heinrich ; Thea Dubelaar ; Marja Mulder
Type materiaal Boek
Editie Tweede druk;
Uitgave Sint-Niklaas : Abimo, januari 2014
Overige gegevens 46 pagina's - illustraties - 22 cm
Annotatie Christian Jolibois is auteur en Christian Heinrich is illustrator - 1e druk Nederlandse uitgave: Sint-Niklaas : Abimo ; Alkmaar : Kluitman, 2012 - Vertaling van: Jean qui dort et Jean qui lit. - Paris : Pocket Jeunesse, (c)2005
ISBN 9789059328259
PPN 375040080
Genre avonturenroman
Thematrefwoord Zoektochten
Taal Nederlands

Relaties/Serie

De kippetjes
Boek

De kippetjes (2011-...)

vol.
Uitgeleend
Christian Jolibois