Er bestaan veel soorten draken en ze hebben allemaal andere krachten. Er zijn allerlei manieren om ze te vangen, maar je kunt ook een ei bewaren en een draakje als huisdier houden! Prentenboek met humoristische, kleurrijke illustraties. Vanaf ca. 4 jaar.
In dit vrolijke prentenboek wordt verteld waaraan je draken zou kunnen herkennen, want er bestaan veel variaties. Vervolgens worden er tips gegeven hoe draken te verslaan zijn. Je kunt ze met een spiegel verblinden door het zonlicht te weerkaatsen. Maar ook hun kop eraf hakken of, bij een meerkoppige draak, voor zijn neus met gebraden kippen jongleren zodat zijn nekken in de knoop raken. Verder is het slim om drakennesten op te speuren en van de eieren omeletten te bakken. Maar de beste tip is om een drakenei uit te broeden en het draakje op te voeden, zodat je er iedereen de stuipen mee op het lijf kan jagen. Komisch prentenboek dat het, met name in combinatie met de grappige, kleurrijke illustraties goed zal doen bij kleuters. De illustraties beslaan veelal een dubbele pagina, er is veel op te zien en ze vullen de tekst aan. Die tekst is prima voor te lezen en beslaat ca. tien procent van het boek. Op het aantrekkelijke omslag staan diverse draken afgebeeld. In dezelfde serie verschenen eerder al vier delen over dino's, spoken, monsters en heksen en nu ook 'Hoe vermorzel je piraten?'*. Vanaf ca. 4 jaar.
Nederlands | 9789037492545
| Titel | Hoe vermorzel je draken? |
| Auteur | Catherine Leblanc |
| Secundaire auteur | Roland Garrigue ; Anja De Lombaert |
| Type materiaal | Boek |
| Uitgave | AntwerpenBiloan junior, [2014] |
| Overige gegevens | 26 ongenummerde pagina's - illustraties - 29 cm |
| Annotatie | Colofon vermeldt: orginele tekst: Catherine Leblanc en illustraties: Roland Garrigue - Vertaling van: Comment ratatiner les dragons? - Grenoble : Éditions Glénat, (c)2012 |
| ISBN | 9789037492545 |
| PPN | 382041607 |
| Genre | sprookjes |
| Thematrefwoord | draken |
| Taal | Nederlands |