A A A
Vertaal website
Regen of zonneschijn
Boek

Regen of zonneschijn ([2014])/ David Melling, vertaling [uit het Engels] Rindert Kromhout

De knuffelkonijnen springen in de regen, doezelen in de hangmat in de zon, zoeken elkaar in de mist en waaien bijna weg in de wind. Vierkant hardkartonnen prentenboek over het weer, met eenvoudige kleurenillustraties. Vanaf ca. 2 jaar.

Aanwezigheid

Recensie

In dit vierkante kartonboekje met afgeronde hoeken springen de knuffelkonijnen letterlijk door weer en wind. Ze soezelen in een hangmat in de zon, ze zwieren over het ijs, ze houden zich vast aan een boom anders waaien ze weg, ze hebben wollen wanten winterpret in de sneeuw en bij onweer gaan ze gauw naar huis. Wat ze ook doen, ze hebben samen, springend op hun pogo-stokken, altijd pret! De vrolijke, vlot geschetste prenten passen bij de belevingswereld van jonge, onderzoekende en nieuwsgierige peuters die de wereld willen leren kennen. In dezelfde opzet verscheen 'Omhoog en omlaag'* over tegenstellingen. De knuffelkonijnen zijn vrienden van Doris, de beer uit een andere serie prentenboeken van deze auteur. Vrolijke aanrader om, door van het ene weer naar het andere te springen, de verschillende weersoorten te leren (her)kennen. Vanaf ca. 2 jaar.

Specificaties

Nederlands | 9789000343522

Titel Regen of zonneschijn
Auteur David Melling
Secundaire auteur Rindert Kromhout
Type materiaal Boek
Uitgave HoutenVan Goor, [2014]
Overige gegevens 24 ongenummerde pagina's - illustraties - 20 cm
Annotatie Colofon vermeldt: tekst en illustraties David Melling - Vertaling van: Rain or shine. - London : Hodder Children's Books, (c)2014. - (Funny bunnies)
ISBN 9789000343522
PPN 377414913
Thematrefwoord Weer
Taal Nederlands

Relaties/Serie

Knuffelkonijnen
Boek

Knuffelkonijnen (2014-...)

vol.
Uitgeleend
David Melling