Papa Beer en Kleine Beer besluiten als verrassing knuffels uit te delen aan alle dieren die ze kennen. Het is even wennen, maar iedereen wordt er vrolijk van. Dan ontdekt Kleine Beer dat ze iemand zijn vergeten. Prentenboek met humoristische, sfeervolle kleurenillustraties. Vanaf ca. 4 jaar.
Papa Beer en Kleine Beer, die zeer op elkaar gesteld zijn, besluiten op een dag om knuffels uit te delen aan alle dieren die ze kennen. Sommige dieren schrikken daarvan of zijn verbaasd, andere dieren willen een voorzichtige knuffel of een kleintje of juist een hele dikke. Aan het eind van de dag is iedereen er vrolijk van geworden. Maar dan zegt Kleine Beer dat ze nog iemand zijn vergeten: namelijk elkaar. Hartveroverend prentenboek met fraaie geschilderde prenten die over een dubbele pagina, of in kleinere platen, door het boek verdeeld zijn en heel mooi, natuurgetrouw, de dieren en de natuur eromheen laten zien tegen een witte achtergrond. De vaak humoristische, zwart gedrukte tekst staat naast of in de prenten en laat zich, door het herhalende element, prettig voorlezen. Aanwinst! Vanaf ca. 4 jaar.
Nederlands | 9789045321639
Titel | Berenknuffels |
Auteur | Przemyslaw Wechterowicz |
Secundaire auteur | Emilia Dziubak ; Denise Bos |
Type materiaal | Boek |
Uitgave | Amersfoort : Flamingo, [2017] |
Overige gegevens | 31 ongenummerde pagina's - gekleurde illustraties - 26 cm |
Annotatie | Verhaal Przemyslaw Wechterowicz, illustraties Emilia Dziubak - Vertaling van: Hug me, please!. - Words & Pictures, 2017. - Oorspronkelijke Poolse titel: Prosze mnie przytulic. - EZOP Agencja Edytorska, 2013 |
ISBN | 9789045321639 |
PPN | 411087576 |
Thematrefwoord | Knuffelen ; Vaders |
Taal | Nederlands |
Meldingen