Let op | tijdens de feestdagen zijn er aangepaste openingstijden
Meer informatie
A A A
Vertaal website
De vleermuisman
Boek

De vleermuisman (2017)/ Jo Nesbø, vertaald [uit het Noors] door Annelies de Vroom

Een Noorse politieman wordt naar Sydney gestuurd om zijn collega's bij te staan bij het oplossen van een moord op een Noorse jonge vrouw.

Aanwezigheid

Recensie

De Noorse auteur, voetballer en rockmusicus (1960) laat de handeling van zijn thrillerdebuut (uit 1997) plaatsvinden in de Australische metropool Sydney. De politieman Harry Hole uit Oslo is een drooggelegde alcoholicus, die naar Sydney wordt gestuurd om zijn Australische collega's bij te staan bij de oplossing van de moord op een jonge Noorse vrouw. Hij wordt bijgestaan door Andrew, een aboriginal en maakt zo diepgaand kennis met de geschiedenis, mystiek en ellende van de oorspronkelijke bewoners van Australië en krijgt te horen dat de vleermuis het symbool van de dood is. Harry wordt verliefd op de mooie Zweedse Brigitta. Ook zij komt op tragische wijze in de gevarenzone van de seriemoordenaar, die het heeft gemunt op jonge, blonde en kinderloze vrouwen. In een wervelend, wat onoverzichtelijk geheel weet Hole zowel de moordenaar op te sporen als de weg naar de fles terug te vinden en opent de auteur terloops het oog van de lezer voor de verdwijnende cultuur van de aboriginals. Kleine druk.

Specificaties

Nederlands | 9789023454205 | 377 pagina's

Titel De vleermuisman
Auteur Jo Nesbø
Secundaire auteur Annelies de Vroom
Type materiaal Boek
Editie Tiende druk;
Uitgave AmsterdamCargo, 2017
Overige gegevens 377 pagina's - 20 cm
Annotatie Een Harry Hole thriller - Vertaling van: Flaggermusmannen. - Oslo : Aschehoug, (c)1997 - Oorspronkelijke titel: Vleermuisman. - Baarn : Signature, 2000
ISBN 9789023454205
PPN 411248855
Genre thriller
Thematrefwoord Australië
Taal Nederlands