Let op | tijdens de feestdagen zijn er aangepaste openingstijden
Meer informatie
A A A
Vertaal website
Het gaatje van de donut
Boek

Het gaatje van de donut ([2018])/ Catherine Girard-Audet, illustraties en kaftontwerp: Veronic Ly ; vertaling [uit het Frans]: Sylvie Dubrulle

Aan het einde van het schooljaar gaat Léa op zoek naar een vakantiebaan. Zij en haar vriendinnen hebben het druk met verkering, vriendschap en (on)trouw. Vanaf ca. 13 jaar.

Recensie

Léa zit in de vierde klas en trekt veel op met Olivier. Maar is dit nu de echte liefde van haar leven of toch niet? Met Alex kan ze het ook goed vinden. Haar vriendinnen hebben ook vriendjes, maar niet alles gaat over rozengeur en maneschijn. Verkering is best lastig en voor de vriendschap tussen de meiden blijft steeds minder tijd over. Dan heb je ook nog de 'coole gang' die Léa belachelijk probeert te maken. Houdt Léa zich staande? Je kunt het allemaal lezen in dit achtste deel in de serie 'Het lastige leven van Léa Olivier'*, een razend populaire Canadese serie waarin veel tienermeiden zich kunnen vinden. De tekst bestaat uit veel appjes en mailtjes, wat vlot leest. De woorden zijn niet allemaal even Nederlands, maar dat geeft het verhaal een grappige sfeer. De auteur heeft een forum en een facebookpagina, waar veel meiden haar weten te vinden en hulp vragen. Deze serie is inmiddels vertaald in negen talen over 23 landen van de wereld. Voorkennis van de voorafgaande delen is wel vereist. Vanaf ca. 13 jaar.

Specificaties

Nederlands | 9782875805300 | 413 pagina's

Titel Het gaatje van de donut
Auteur Catherine Girard-Audet
Secundaire auteur Veronic Ly ; Sylvie Dubrulle
Type materiaal Boek
Uitgave LovervalKennes, [2018]
Overige gegevens 413 pagina's - zwart-wit illustraties - 21 cm
Annotatie Vertaling van: Rivales. - Montréal : Les éditions Les Malins, (c)2015. - (La vie compliquée de Léa Olivier)
ISBN 9782875805300
PPN 421306483
Genre romantische verhalen - humoristische roman
Thematrefwoord Verliefdheid ; Vakanties
Taal Nederlands

Relaties/Serie

Het lastige leven van Léa Olivier
Boek

Het lastige leven van Léa Olivier (2013-...)

vol. 8
Uitgeleend
Catherine Girard-Audet