Let op | tijdens de feestdagen zijn er aangepaste openingstijden
Meer informatie
A A A
Vertaal website
Omdenken op het werk
Boek

Omdenken op het werk (oktober 2021)/ Berthold Gunster, vormgeving en illustraties: Jan Gunster en Adept vormgeving ; tekeningen Evalien Lang ; uitgever en redactie Annemargreet Dwarshuis

Pleidooi voor een andere manier van denken in werksituaties, waardoor langdurige problemen op originele wijze kunnen worden opgelost.

Aanwezigheid

Recensie

De auteur is onder meer gespecialiseerd in organisatieleer en heeft een frisse, creatieve manier van denken gevonden om onbegaanbaar lijkende oplossingsrichtingen effectief en efficiënt uit te kunnen voeren. In plaats van je einddoel koste wat het kost aan te houden, kun je op zoek gaan naar nieuwe alternatieve doelen die wellicht nog meer kunnen opleveren. Het eigen maken van een creatieve kijk valt of staat met een organisatie die haar personeel oprecht waardeert en daar in investeert. Aan de hand van desk- en fieldresearch, bestuderen van praktijksituaties en interviews, is de auteur er in geslaagd 'het omdenken' te adopteren en probeert de lezer te overtuigen om 'anders' met uitdagingen om te gaan. Het 'omdenken' doorbreekt het 'one size fits all'-kader en geeft ruimte aan nieuwe oplossingen.

Specificaties

Nederlands | 9789083168906 | 63 pagina's

Titel Omdenken op het werk
Auteur Berthold Gunster
Secundaire auteur Jan Gunster ; Annemargreet Dwarshuis
Type materiaal Boek
Editie Eerste druk;
Uitgave [Utrecht]Omdenken Uitgeverij, oktober 2021
Overige gegevens 63 pagina's - illustraties - 17 cm
Annotatie Bovenaan titel en omslag: Ja-maar® - Met literatuuropgave
ISBN 9789083168906
PPN 433137096
Rubriekscode 367.1
Taal Nederlands
Onderwerp algemeen Organisatiepsychologie
PIM Rubriek Bedrijf en Beroep
PIM Trefwoord Organisatie-psychologie