Klaartje Koe is heel moe en wil graag slapen. Maar alle dieren op de boerderij maken zo'n lawaai! Is er ergens een rustig plekje voor Klaartje? Oblong hardkartonnen prentenboek met vrolijke kleurenillustraties en tekst op rijm. Vanaf ca. 1,5 jaar.
Klaartje Koe is erg moe en wil graag slapen. Maar daarvoor is er op de boerderij veel te veel lawaai. Het lukt niet in de wei tussen de andere koeien, niet bij de kippen, het paard of de varkens. Als ze in de schapenweide de schapen telt, valt ze eindelijk in slaap. De illustraties zijn uitgevoerd in waterverf, krijt en zwarte inkt, in natuurgetrouwe kleuren met enkele grappige details. Op elke linkerpagina staat de vierregelige, soepel rijmende tekst, tegen een wisselend gekleurde ondergrond. In dezelfde opzet verscheen ook 'Kaatje Kip', 'Bartje Big' en ook 'Gijsje Geit'*. Dit aantrekkelijke boekje van de illustrator van onder meer de boeken over de Gruffalo, is geschikt voor ca. 1,5 jaar en ouder.
Nederlands | 9789025775278
| Titel | Klaartje Koe |
| Auteur | Alex Scheffler |
| Instelling | /Nosy Crow, London |
| Secundaire auteur | Bette Westera |
| Type materiaal | Boek |
| Editie | Derde herziene druk; |
| Uitgave | [Haarlem]Gottmer, 2021 |
| Overige gegevens | 14 ongenummerde pagina's - gekleurde illustraties - 16 × 21 cm |
| Annotatie | Tekst Nosy Crow Ltd, illustraties Axel Scheffer - Ondertitel op omslag: Op de boerderij - 1e druk Nederlandse uitgave: 2016 - Vertaling van: Cuddly cow. - London : Nosy Crow Ltd, (c) 2016 |
| ISBN | 9789025775278 |
| PPN | 432607188 |
| Thematrefwoord | Boerderijen ; Koeien ; Rijmvertellingen |
| Taal | Nederlands |