Muis Menno wil graag ergens de beste in zijn, net als zijn muizenvriendjes. Zo kan Mounia supersnel zwemmen en is Mik goed in judo. Mischien kan Menno wel heel goed studeren, of voetballen. Zal hij ontdekken waar hij goed in is? Groot oblong prentenboek met vrolijke, collageachtige kleurenillustraties. Vanaf ca. 4 jaar.
Menno wil graag ergens de beste in zijn, maar hij weet nog niet precies waarin. Al zijn muizenvriendjes kunnen wel iets supergoed, behalve hij. Vandaag gaat Menno uitvinden waar hij kampioen in kan worden. Oblong prentenboek met een positief verhaal over het ontdekken van je eigen sterke en zwakke punten. Menno gaat langs bij al zijn vriendjes. Zou hij zo snel kunnen leren zwemmen als Mounia? Of zo goed in judo worden als Mik? Misschien is studeren iets voor hem of voetballen? Verwachtingsvol en goedgemutst probeert hij van alles uit. De vrolijke tekeningen in heldere kleuren en zachte tinten zijn sfeervol en dynamisch. Collageachtige toevoegingen als draadjes wol, textiel, breiwerk en gefotografeerde voorwerpen zorgen voor een speelse gelaagdheid en leuke, subtiele details. De (voorlees)tekst is prettig leesbaar, levendig en positief. Menno laat zich niet ontmoedigen, is hulpvaardig en houdt van gezelligheid. Op www.wilmadegeling.nl zijn voorlees- en knutseltips te downloaden. Groot oblong formaat. Vanaf ca. 4 jaar.
Nederlands | 9789491707285
Titel | Niet de beste |
Uniforme titel | De beste |
Auteur | Wilma Degeling |
Secundaire auteur | Hanneke de Jager |
Type materiaal | Boek |
Uitgave | BoxmeerUitgeverij Menuet, [2021] |
Overige gegevens | 34 ongenummerde pagina's - gekleurde illustraties - 22 × 30 cm |
Annotatie | Tekst: Wilma Degeling & illustraties: Hanneke de Jager. - Omslag en titelpagina vermelden een streep door eerste woord van de titel |
ISBN | 9789491707285 |
PPN | 433879688 |
Thematrefwoord | Audities ; Identiteit ; Vriendschap |
Taal | Nederlands |
Meldingen