A A A
Vertaal website
Pirate Pat
Boek

Pirate Pat (2010)/ written by Mairi Mackinnon, illustrated by Mike and Carl Gordon ; edited by Jenny Tyler and Lesley Sims

Opeens staat er een piraat voor de deur. Er ligt een schat onder oma's huis. Maar daar moet oma niets van weten. Een verhaal met eenvoudige Engelse woordjes en zinnetjes en enkele opdrachten. Met grote kleurenillustraties. Om samen te lezen met kinderen vanaf ca. 5 jaar.

Recensie

Op een avond staat er een piraat voor de deur, Pirate Pat. Hij heeft een schatkaart bij zich en denkt dat er een schat onder oma's huis ligt. Hij wil gaan graven, maar dat mag helemaal niet van oma. Ze stuurt Pat weg, maar Pat begint toch te graven en vindt een schat! Dit boekje is onderdeel van de serie 'Usborne very first reading'*. Deze serie is speciaal ontworpen om kinderen te leren lezen. Het korte verhaal van Pirate Pat is dan ook een verhaal wat kinderen samen met hun ouders of hun docent moeten lezen. Op elke linkerpagina staan enkele zinnen die de volwassene moet lezen en op de rechterpagina staat één zinnetje die het kind moet lezen. Dit wordt aan het begin duidelijk uitgelegd en aan het eind staan nog enkele opdrachten die de kinderen met de volwassene kunnen doen. Doordat alles duidelijk is uitgelegd, is dit een handige én makkelijke manier voor ouders om met hun kind te leren lezen. De vrolijke kleurenillustraties helpen daar natuurlijk ook bij. Vanaf ca. 5 jaar, ook geschikt voor iets oudere Nederlandstalige kinderen.

Specificaties

Engels | 9781409507031 | 32 pagina's

Titel Pirate Pat
Auteur Mairi Mackinnon Mike Gordon ; Carl Gordon ; Jenny Tyler
Secundaire auteur Mike Gordon ; Carl Gordon ; Jenny Tyler
Type materiaal Boek
Uitgave London Usborne, 2010
Overige gegevens 32 pagina's - gekleurde illustraties - 21 cm
Annotatie Oorspronkelijke uitgave in Amerika in 2010
ISBN 9781409507031
PPN 376446994
Thematrefwoord Zeerovers ; verborgen schatten ; Grootmoeders
Taal Engels