A A A
Vertaal website
Rupsje Nooitgenoeg in de tuin
Boek

Rupsje Nooitgenoeg in de tuin (2022)/ Eric Carle, vertaling [uit het Engels]: Naomi Tieman

Overal zitten beestjes verstopt. Kijk maar eens goed en til de flapjes op. Dan ontdek je een worm, spin, slak, vlinder en nog veel meer. En zie je ook Rupsje Nooitgenoeg? Prentenboek met flapjes en illustraties in warme kleuren. Vanaf ca. 1,5 jaar.

Aanwezigheid

Recensie

Een spin-off van 'Rupsje Nooitgenoeg' in de vorm van een informatief flapjesboek over insecten en andere beestjes in de tuin. Door respectievelijk omhoog te kijken, omlaag, ergens in, en in het donker kun je de peuter/kleuter laten ontdekken welke beestjes overal kunnen zitten. Achter elk flapje zit een insect, worm, spin, slak of vlinder verstopt. Op de binnenkant van het flapje staan omschrijvingen, bijvoorbeeld 'Een prachtige vlinder danst in het zonlicht' of 'De wormen graven tunnels in de aarde'. De illustraties zijn de karakteristieke Carle-tekeningen, bekend uit zijn andere prentenboeken, herkenbaar en in warme kleuren. Op elke dubbele pagina is ook ergens Rupsje Nooitgenoeg te vinden, behalve op de laatste (omdat hij dan een vlinder is geworden?). Leuk ontdekboek met stevige pagina's en afgeronde hoeken. Vanaf ca. 1,5 jaar.

Specificaties

Nederlands | 9789025776336

Titel Rupsje Nooitgenoeg in de tuin
Uniforme titel In de tuin
Auteur Eric Carle
Secundaire auteur Naomi Tieman
Type materiaal Boek
Editie Eerste druk;
Uitgave Haarlem : Gottmer, 2022
Overige gegevens 12 ongenummerde pagina's - gekleurde illustraties - 22 cm
Annotatie Op omslag: World of Eric CarleTM. - Omslag vermeldt: Een flapjesboek - Vertaling van: The very hungry caterpillar's bug hunt. - London : Penguin Random House, (c)2022
ISBN 9789025776336
PPN 436733617
Genre dierenleven
Thematrefwoord Insecten ; Tuinen ; Zoekboeken ; Beweegbare boeken
Taal Nederlands