Nederlands
| Titel | Beestenboel |
| Auteur | Federico Van Lunter |
| Type materiaal | Boek |
| Uitgave | AlkmaarClavis, 2021-... |
| Overige gegevens | .. delen - formaat varieert |
| Annotatie | 1995:In 2023 plaats van uitgave: Amsterdam |
| PPN | 433724625 |
| Taal | Nederlands |
Reis mee naar de ruimte en ontdek samen met Olivia, Arthur, Emma en Louis de meest bijzondere planeten. Bouw zandkastelen op Mars, stop Saturnus in bad en open je eigen ijskraam op Neptunus. Prentenboek met illustraties in kleur. Vanaf ca. 3 jaar.
vol. 1Arthur viert samen met zijn vriendjes kerst. Maar hoe vier je kerst? Arthur weet niet wat hij het liefste doet. Komt hij er samen met zijn vriendjes achter? Prentenboek met gekleurde prenten. Vanaf ca. 3 jaar.
vol.Een jonge astronaut trekt zijn ruimtepak aan, telt af en vliegt in zijn raket naar de sterren om samen met zijn vriendjes uit Beestenboel te ontdekken wat astronauten allemaal doen. Prentenboek met kleurenillustraties. Vanaf ca. 3 jaar.
vol.Zet je helm op, spring in de brandweerwagen en rijdt met loeiende sirenes naar een plaats van het gevaar om vuur te blussen. Ontdek alles over het werk van de brandweer! Prentenboek met kleurenillustraties. Vanaf ca. 3 jaar.
vol.Ontdek samen met de vriendjes van Beestenboel allerlei onderwaterdieren en doe met hen mee. Hap als een haai en spring als een dolfijn. Of slaap je liever met als een zeester? Hardkartonnen prentenboek met gekleurde illustraties. Vanaf ca. 2 jaar.
vol.Sinterklaas komt op bezoek, en Emma zet alles klaar voor zijn komst. Ze maakt een tekening en zingt een liedje met haar vriendjes. Help je een handje? Vierkant prentenboek met kleurenillustraties. Vanaf ca. 2 jaar.
vol.Emma gaat naar de kermis en maakt een ritje op de draaimolen, vist badeendjes en krijgt een grote roze suikerspin. Wat is het leuk om op de kermis te zijn. Prentenboek met illustraties in kleur. Vanaf ca. 2 jaar.
vol.Emma gaat naar school en knutselt paasmandjes en paashaasoortjes. Daarna gaan ze naar een kinderboerderij om paaseitjes te rapen. Zoek je mee? Vierkant prentenboek met illustraties in kleur. Vanaf ca. 2 jaar.
vol.Olivia gaat met haar vriendjes naar het strand, maar de leuke dingen die ze bedenken zijn moeilijk om alleen te doen. Dus moeten ze samenwerken! Prentenboek met gekleurde illustraties. Vanaf ca. 3 jaar.
vol.