Isabella heeft maandag een rekentoets. Met hulp van haar nichtje tovert ze zichzelf ziek, maar al gauw loopt alles uit de hand! Met illustraties in kleur. Vanaf ca. 7 jaar.
Een verhaal vol magie, feeën en vampiers. Isabella heeft op maandag een rekentoets. De enige manier om hieraan te ontkomen is door zichzelf ziek te toveren. Ze schakelt de hulp in van haar nichtje, de ondeugende heksenfee Mirabelle. Maar jezelf de tovermazelen geven is nooit een goed idee. Al snel loopt alles uit de hand. Kan Isabella het weer goed maken? Vlot en vrolijk geschreven. Met tekeningen in roze en grijstinten. Harriet Muncaster (1988) is een Brits-Amerikaanse auteur. Haar werk werd in meerdere landen uitgegeven. Het boek maakt deel uit van de serie: 'Isabella Maan'. Vanaf ca. 7 jaar.
Nederlands | 9789002277351 | 124 pagina's
Titel | Isabella is ziek |
Auteur | Harriet Muncaster |
Secundaire auteur | Katleen Olaerts |
Type materiaal | Boek |
Uitgave | Antwerpen : Standaard Uitgeverij, [2022] |
Overige gegevens | 124 pagina's - gekleurde illustraties - 20 cm |
Annotatie | Vertaling van: Isadora Moon gets the magic pox. - Oxford : Oxford University Press, 2022. - (Isadora Moon) |
ISBN | 9789002277351 |
PPN | 437313530 |
Genre | sprookjes - schoolverhaal |
Thematrefwoord | Feeen ; Vampiers ; Schoolleven |
Taal | Nederlands |
Meldingen