Wat maakt witte haaien zo goed in jagen? Hardkartonnen prentenboek met kleurenfoto's en beweegbare luikjes. Vanaf ca. 4 jaar.
Kartonnen boekje met schuifelementen waarin vijf oceaandieren worden voorgesteld: de haai, de dolfijn, de octopus, de orka en de anemoon. Bovenaan de pagina staat bij elk oceaandier een beginvraag zoals: 'Wat maakt witte haaien zo goed in jagen?' Op de linkerpagina drie kleine tekstblokken waarbij diverse woorden dikgedrukt zijn. Op de rechterpagina is er een schuifpuzzel die uit drie beweegbare delen bestaat. Door het schuiven - horizontaal of verticaal - wordt het oceaandier in totaliteit zichtbaar. Onder de schuifjes staat ook korte informatie. Bij de haai staat onder het eerste plaatje: 'scherpe, brede kaken voor een sterke beet'. De kleurrijke illustraties zijn vrolijk met hier en daar geestige details: de dolfijn met een muts op. In deze serie 'Little Wonders' verschenen nog drie andere boeken: 'Pooldieren, 'Woestijndieren' en 'Jungledieren' . Vormgeving van dit hardkartonnen prentenboek is geënt op peuters, inhoudelijk daarentegen meer gericht op kleuters. De tekst kan ook in eigen woorden worden verteld waardoor het boek al voor jongere kinderen bruikbaar is. Vanaf ca. 4 jaar.
Nederlands | 9789036644785
| Titel | Oceaandieren : schuif en ontdek |
| Auteur | Isabel Aniel |
| Secundaire auteur | Renate Hagenouw |
| Type materiaal | Boek |
| Uitgave | NoordwijkerhoutRebo Productions, [2022] |
| Overige gegevens | 12 ongenummerde pagina's - gekleurde illustraties - 21 cm |
| Annotatie | Omslag vermeldt: Wie zit er verstopt in de puzzel? - Vertaling van: Ocean animals. - Bath : North Parade Publishing Ltd., (c)2021 |
| ISBN | 9789036644785 |
| PPN | 438425790 |
| Rubriekscode | 596.4 |
| Taal | Nederlands |
| Onderwerp algemeen | Zeefauna; Beweegbare boeken |
| PIM Rubriek | |
| PIM Trefwoord | Zeeën |