Let op | tijdens de feestdagen zijn er aangepaste openingstijden
Meer informatie
A A A
Vertaal website
Oepsiepoepsie de knetterdraak
Boek

Oepsiepoepsie de knetterdraak (2023)/ geschreven door Kai Lüftner, met illustraties van Wiebke Rauers ; vertaald [uit het Duits] door: Charlotte Bakker

Het vrolijke babydraakje Oepsiepoepsie wil graag vuurspuwen gelijk alle andere draken maar in dit prentenboek ondervindt hij dat zijn talenten elders liggen. Vanaf ca. 2 jaar.

Recensie

Oepsiepoepsie is een klein draakje dat graag vlammen zou willen spuwen net als alle andere draken. Maar wat hij ook probeert, het wil niet lukken. Totdat hij ontdekt dat hij iets anders kan: knetterende scheetjes laten. Een kleurrijk interactief prentenboekje op een fijn formaat voor jonge kinderhanden. Mét grappige scheetgeluiden die bij het verhaaltje passen. Dolle pret wanneer je kindje op het pfff-ff knopje mag drukken. De scheetjes zijn steeds weer anders, dus laat je telkens weer verrassen door Oepsiepoepsie. Het verhaal is op rijm en bestaat steeds uit stukjes van vier regels. De veelal pagina vullende illustraties zien eruit alsof ze speels met krijt getekend zijn. De draakjes hebben bonte kleuren en zijn zeer expressief en vooral vrolijk. Ook zijn er volop vulkanen in beeld en zijn er grappige wezentjes die het babydraakje vergezellen en voor extra humor zorgen. Een pocketformaat prentenboek met geluid van stevig karton met afgeronde hoeken. Vanaf ca. 2 jaar.

Specificaties

Nederlands | 9789464085686

Titel Oepsiepoepsie de knetterdraak
Auteur Kai Lüftner
Secundaire auteur Wiebke Rauers ; Charlotte Bakker
Type materiaal Boek
Editie Eerste uitgave;
Uitgave VeghelImageBooks, 2023
Overige gegevens 22 ongenummerde pagina's - gekleurde illustraties - 21 cm
Annotatie Vertaling van: Furzipups der Knatterdrachen
ISBN 9789464085686
PPN 440209544
Genre dierenleven
Thematrefwoord draken ; Jezelf zijn
Taal Nederlands