Let op | tijdens de feestdagen zijn er aangepaste openingstijden
Meer informatie
A A A
Vertaal website
Stink tegen Danny
Boek

Stink tegen Danny (januari 2024)/ tekst en illustraties door Jenny McLachlan, vertaling [uit het Engels]: Angelique Verheijen

Danny (11, ik-persoon) moet het onbeleefde en ondeugende elfje Stink helpen een goede daad te verrichten. Makkelijker gezegd dan gedaan! Met zwart-wittekeningen. Vanaf ca. 9 jaar.

Aanwezigheid

Recensie

Een grappig kinderboek over kattenkwaad en goede daden. Danny (11, ik-persoon) leert een elfje kennen genaamd Stink. Stink is onbeleefd en ondeugend. Ze maakt rotzooi en zaait overal chaos. Wanneer ze Danny's kamer binnenvliegt, nestelt ze zich in zijn haren. Om terug te kunnen naar sprookjesland moet Stink een goede daad verrichten. Danny probeert haar te helpen, maar het lijkt een onmogelijke missie... Met veel humor en in moderne taal geschreven. Met veel strip- en cartoonachtige tekeningen in grijstinten. Voor lezers vanaf ca. 9 jaar. Jenny McLachlan is een schrijver en onderwijzer. Ze schreef een klein aantal boeken. Haar werk wordt in meerdere landen uitgegeven. 'Stink tegen Danny' is het eerste door haarzelf geïllustreerde boek.

Specificaties

Nederlands | 9789402713893 | 185 pagina's

Titel Stink tegen Danny
Auteur Jenny McLachlan
Secundaire auteur Angelique Verheijen
Type materiaal Boek
Editie Eerste druk;
Uitgave AmsterdamHarperCollins, januari 2024
Overige gegevens 185 pagina's, 16 ongenummerde pagina's - zwart-wit illustraties - 23 cm
Annotatie Vertaling van: Fairy vs. boy. - London : Farshore, 2023
ISBN 9789402713893
PPN 439130255
Genre sprookjes - humoristische roman
Thematrefwoord Elfen ; Kattenkwaad ; Dagboeken
Taal Nederlands