Let op | tijdens de feestdagen zijn er aangepaste openingstijden
Meer informatie
A A A
Vertaal website
In vuur en vlam!
Boek

In vuur en vlam! ([2023])/ tekeningen: Renée Rienties, scenario: Danny De Vos ; inkleuring: Roxanne Lucker ; flat coloring: Roxanne Lucker en Daniel de la Cruz

Camilles kamer staat in brand! Gelukkig kan de brand geblust worden, maar waar moet de band nu repeteren? Terwijl ze bij haar grootouders logeert, gaat Camille met haar band op zoek naar een nieuwe repeteerruimte. Dan vinden ze een mysterieus sleuteltje... Ballonstrip in kleur. Vanaf ca. 10 jaar.

Aanwezigheid

Recensie

Een hedendaags stripverhaal over een getalenteerde zangeres. Na een kleine brand in haar kamer, logeert Camille bij haar grootouders, waar ze helpt om voor haar vergeetachtige oma te zorgen. Ondertussen zoeken zij en haar vrienden een nieuwe repetitieruimte voor hun band, want binnen twee weken hebben ze een optreden! Een gevonden sleuteltje leidt hen naar een oud stationsgebouw, maar al snel krijgen ze de indruk dat ze daar niet welkom zijn... Ballonstrip met vrolijke, manga-achtige tekeningen kleur. Voor lezers vanaf ca. 10 jaar. bRenée Rienties (1993) is een Nederlandse striptekenares. Ze schreef meerdere boeken. Dit boek is deel 2* van de serie: 'Camille'.

Specificaties

Nederlands | 9789002279539 | 47 pagina's

Titel In vuur en vlam!
Auteur Renée Rienties
Secundaire auteur Danny De Vos ; Roxanne Lucker
Type materiaal Boek
Editie Eerste druk;
Uitgave AntwerpenStandaard Uitgeverij, [2023]
Overige gegevens 47 pagina's - gekleurde illustraties - 24 cm
ISBN 9789002279539
PPN 441319599
Genre stripverhaal - schoolverhaal
Thematrefwoord Zangkunst ; Muziek
Taal Nederlands

Relaties/Serie

Camille
Boek

Camille (2023-...)

vol. 2
Uitgeleend
Renée Rienties