A A A
Vertaal website
Save us
Boek

Save us (2024)/ Mona Kasten, vertaald uit het Duits door Joyce Sengers-Bekkers

Een studente wordt geschorst van haar exclusieve Engelse privéschool en vermoedt dat de jongen die ze liefheeft daarvoor verantwoordelijk is. Vanaf ca. 15 jaar.

Recensie

Het laatste deel* van de Maxton Hall trilogie sluit aan op het dramatische einde van deel 2: Ruby is van school gestuurd nadat de rector een foto heeft ontvangen waarop zij een leraar zoent. De foto is vervalst en dient alleen om Ruby zwart te maken. James, haar grote liefde, lijkt achter deze gemene streek te zitten. Ook hier draait het om de vraag of de relatie tussen Ruby en James een kans heeft. Naast Graham en Ember verschijnen ook de vrienden van James ten tonele. Alistair, James' boezemvriend, heeft gevoelens voor de biseksuele Kesh. En Wren zou toenadering tot de onzekere, gevoelige Ember willen, maar durft zijn gevoelens niet te uiten. Drie nieuwe liefdespaartjes geven het verhaal meer diepgang, want allen dragen eigen problemen met zich mee. Een geheim dat onthuld wordt maakt dat James en Lydia voorgoed verlost zijn van hun liefdeloze, tirannieke vader. Voor iedereen een (voorspelbaar) happy end! Vloeiend geschreven in omgangstaal, levensechte personen met menselijke trekjes die je vrienden worden, veel onverwachte wendingen maken de serie interessant en herkenbaar voor jonge lezers. Vanaf ca. 15 jaar.

Specificaties

Nederlands | 9789049205775 | 335 pagina's

Titel Save us
Auteur Mona Kasten
Secundaire auteur Joyce Sengers-Bekkers
Type materiaal Boek
Editie Derde druk;
Uitgave Amsterdam : Boekerij, 2024
Overige gegevens 335 pagina's - 22 cm
Annotatie Vertaling van: Save us. - Köln : LYX, (c)2018. - (Die Maxton-Hall-trilogie ; 3) - Oorspronkelijke titel: De terugkeer naar Maxton Hall College. - (c)2024. - (Maxton Hall College)
ISBN 9789049205775
PPN 443428239
Genre romantische verhalen
Taal Nederlands