A A A
Vertaal website
Elk versje is een visje
Boek

Elk versje is een visje 111 gedichten om voor te lezen ([2025])/ gekozen door Hans & Monique Hagen, illustraties van Milja Praagman

Van kikkers die zich vervelen tot twee kusjes in een doosje. Ze krijgen allemaal een eigen gedicht in deze bloemlezing met 111 speelse kindergedichten van verschillende auteurs. Met originele kleurenillustraties. Voorlezen vanaf ca. 4 tot 8 jaar.

Aanwezigheid

Recensie

Een bloemlezing met 111 speelse kindergedichten van verschillende auteurs om voor te lezen. De gedichten zijn geselecteerd door Hans en Monique Hagen uit zowel hedendaagse als klassieke bundels en gaan over uiteenlopende onderwerpen, van kikkers die zich vervelen tot buikpijn en logeren. De samenstelling is vergelijkbaar met hun eerdere bloemlezing 'Ik zoek een woord'* (2014), waarbij de gedichten als een slinger aan elkaar zijn geregen. De bundel biedt een mix van rijm, ritme en humor en bevat gedichten van onder andere Bette Westera, Joke van Leeuwen en Ted van Lieshout. In verschillende registers geschreven, maar de meeste gedichten hebben korte regels en maken gebruik van eindrijm. Met originele kleurenillustraties van Milja Praagman in een naïeve tekenstijl op gekleurde pagina's. Voorlezen vanaf ca. 4 tot 8 jaar.

Specificaties

Nederlands | 9789045131023 | 121 pagina's

Titel Elk versje is een visje : 111 gedichten om voor te lezen
Secundaire auteur Hans Hagen ; Monique Hagen ; Milja Praagman
Type materiaal Boek
Uitgave AmsterdamEm. Querido's Uitgeverij, [2025]
Overige gegevens 121 pagina's - gekleurde illustraties - 26 cm
Annotatie Met register
ISBN 9789045131023
PPN 444265937
Rubriekscode 875
Taal Nederlands
PIM Rubriek Gedichten en Versjes
PIM Trefwoord Bloemlezingen