A A A
Vertaal website
Eigen keus
Grote Letter Boek

Eigen keus ([2025])/ José Vriens

Na een lange relatie wordt een vrouw het huis uitgezet. Ze ontfermt zich over een loslopende hond en probeert de eigenaar te vinden. Ze schakelt de hulp in van de eigenaresse van een hondenuitlaatservice, wiens man vier jaar geleden ineens vertrok. Zal het ze lukken de liefde weer te vinden?

Recensie

Een roman over twee vrouwen met honden die elk kampen met hun eigen relatieproblemen. Mariël wordt na een lange relatie uit huis gezet en vindt tijdelijk onderdak in een stacaravan. Ze voelt zich eenzaam totdat ze tijdens een wandeling een hond tegenkomt die haar volgt. Ze besluit voor de hond te zorgen en noemt hem Joey. Met hulp van Ellis van de hondenuitlaatservice probeert ze het baasje te traceren. Terwijl Mariël een nieuwe man leert kennen, moet Ellis besluiten of ze verder wil met haar man Sjoerd, die kampt met zware depressies en vier jaar eerder ineens vertrok. In vriendelijke en nuchtere, toegankelijke stijl geschreven. José Vriens (Roosendaal, 1963) is een Nederlandse schrijver en jeugdauteur. Ze schreef vele romantische boeken en familieromans, waarvan enkele zich afspelen in een protestants-christelijk milieu.

Specificaties

Nederlands | 9789020557640

Titel Eigen keus
Auteur José Vriens
Type materiaal Grote Letter Boek
Uitgave Zoetermeer VBK GLB, [2025]
Overige gegevens ... pagina's - 23 cm
Annotatie Oorspronkelijke uitgave: Utrecht : Uitgeverij Zomer & Keuning, (c)2025. - (Romanserie) - Met grote letter gedrukt
ISBN 9789020557640
PPN 454552424
Genre familieroman - romantische verhalen
Taal Nederlands