Let op | tijdens de feestdagen zijn er aangepaste openingstijden
Meer informatie
A A A
Vertaal website
Super simple, very tasty
Boek

Super simple, very tasty the twisted chef ([2025])/ Sepp van Dijk, fotografie David Loftus ; footfotografie Eric Zee en Hans Terlouw

Kookboek van de jonge kok Sepp met heerlijke gerechten die makkelijk te maken zijn, waarvoor je niet (al te) lang in de keuken hoeft te staan en die toch onwijs lekker en smaakvol zijn.

Aanwezigheid

  • In bestelling

Recensie

Een overzichtelijk kookboek met eenvoudig te bereiden recepten van sociale media persoonlijkheid 'The Twisted Chef'. Dit kookboek biedt een verzameling van diverse recepten, variërend van kipgerechten en snelle pasta's tot rijstgerechten en smashburgers. Het bevat ook eenpansgerechten, frisse salades en snacks. Nuchter en persoonlijk geschreven, met heldere stap-voor-stap beschrijvingen en veel tips. Met kleurenfoto's bij en van de recepten. Sepp van Dijk (2006) heeft als chef in restaurant Karel V gewerkt in Utrecht en is op sociale media bekend geworden om zijn authentieke stijl en recepten.

Specificaties

Nederlands | 9789048875504 | 206 pagina's

Titel Super simple, very tasty : the twisted chef
Auteur Sepp van Dijk
Secundaire auteur David Loftus
Type materiaal Boek
Uitgave AmsterdamCarrera Culinair, [2025]
Overige gegevens 206 pagina's - illustraties - 26 cm
Annotatie Met index
ISBN 9789048875504
PPN 45111325X
Rubriekscode 629.2
Taal Nederlands
Onderwerp algemeen Kookboeken
PIM Rubriek Eten en Drinken
PIM Trefwoord Kookboeken