Let op | tijdens de feestdagen zijn er aangepaste openingstijden
Meer informatie
A A A
Vertaal website
Atlas van de jaren 60
Boek

Atlas van de jaren 60 ([2025])/ samengesteld door Gordon Kerr, geillustreerd door Claire Rollet ; vertaling [uit het Engels]: Ger Meesters

Atlas over de ontwikkelingen op het gebied van cultuur, politiek, technologie en wetenschap tijdens de iconische jaren zestig. Met kleurenillustraties en -kaarten.

Aanwezigheid

  • In bestelling

Recensie

Een kleurrijke atlas over de jaren zestig, een decennium dat bekendstaat om zijn culturele en maatschappelijke veranderingen. Deze atlas biedt een cartografische reis om belangrijke gebeurtenissen en trends in de jaren zestig in kaart te brengen. Het boek bespreekt de opkomst van bekende artiesten als de Beatles en Jimi Hendrix, nieuwe modetrends, de hippiebeweging en de introductie van de anticonceptiepil. Het boek belicht zowel de positieve als de negatieve aspecten van de jaren zestig, waaronder de invloedrijke culturele en technologische ontwikkelingen en de tragische moorden op Martin Luther King en John F. Kennedy. Overzichtelijk en vriendelijk geschreven. Met kaarten en illustraties in kleur.

Specificaties

Nederlands | 9789464713916 | 191 pagina's

Titel Atlas van de jaren 60
Auteur Gordon Kerr
Secundaire auteur Claire Rollet ; Ger Meesters
Type materiaal Boek
Uitgave GorredijkNoordboek, [2025]
Overige gegevens 191 pagina's - kaarten, illustraties - 26 cm
Annotatie Met register - Vertaling van: The 1960s in maps. - Granta Books, (c)2025
ISBN 9789464713916
PPN 44979783X
Rubriekscode 935.6
Taal Nederlands
Onderwerp algemeen Algemene geschiedenis; 1961-1970
PIM Rubriek Geschiedenis
PIM Trefwoord Twintigste eeuw