Emma heeft een mooie nieuwe pen. Pestkop Stan is jaloers. Hij pakt de pen af. Wat moet Emma nu doen? AVI-M4. Met kleurenillustraties. Vanaf ca. 7 jaar.
Een leren lezen-boekje over jaloezie in de klas. Emma neemt haar nieuwe pen mee naar school. Iedereen in de klas vindt de pen mooi, behalve Stan. Hij lacht Emma uit, maar eigenlijk is hij jaloers. Als de pen verdwijnt, vermoeden Emma en haar vriendin Nora dat Stan de pen heeft gestolen en in zijn tas heeft verstopt. Ze bedenken een slim plannetje om de juf zover te krijgen dat ze in Stans tas kijkt. In invoelende stijl geschreven vanuit het ik-perspectief van Emma, met korte zinnen op AVI-niveau M4. Met lieflijke illustraties in zachte kleuren. Vanaf ca. 7 jaar. Anja Feliers (Bilzen, 1971) is een Belgische auteur van thrillers en jeugdboeken. 'Groene ogen' werd oorspronkelijk gepubliceerd in 2009 onder de titel 'Groene ogen, of hoe jaloers Senne was'*, met andere personagenamen. Dit boek maakt deel uit van de serie: 'Grote gevoelens voor kleine lezers'.
Nederlands | 9789463373333
| Titel | Groene ogen |
| Auteur | Anja Feliers |
| Secundaire auteur | Tara Meers |
| Type materiaal | Boek |
| Uitgave | KalmthoutPelckmans, [2023] |
| Overige gegevens | 48 ongenummerde pagina's - gekleurde illustraties, portret - 21 cm |
| Annotatie | Tekst: Anja Feliers, illustraties: Tara Meers - Eerder verschenen ook onder de titel: Groene ogen, of hoe jaloers Senne was. - Wielsbeke : De Eenhoorn, (c)2009. - (Hartjesreeks) |
| ISBN | 9789463373333 |
| PPN | 456380949 |
| Thematrefwoord | Jaloezie ; Schoolleven |
| Taal | Nederlands |