Er kunnen momenteel problemen zijn met de mobiele Rozet-app: onze leverancier werkt aan een oplossing.
A A A
Vertaal website
Het jaar rond
Boek

Het jaar rond ([2025])/ Pierre Winters en Eline van Lindenhuizen, redactie herziene tekst: Clavis Uitgeverij

Leer over wat er met de natuur gebeurt tijdens de verschillende seizoenen. Met kleurenillustraties. Zelf lezen vanaf ca. 8 jaar.

Aanwezigheid

  • In bestelling

Recensie

Een informatief lerenlezenboekje over de vier seizoenen van het jaar. Er wordt beschreven hoe de natuur in de lente tot leven komt, dat het in de zomer vaak warm is en dat veel kinderen dan op vakantie gaan. Paddenstoelen en bladeren komen in de herfst voor en in de winter is het vaak koud maar wel gezellig. Door de klimaatverandering kan het zo zijn dat de seizoenen er anders uit gaan zien. Er zijn verschillende pagina's met tekeningen en uitgelicht woorden erbij. In eenvoudige stijl geschreven. Met gekleurde expressieve illustraties. Vanaf 8 jaar. Pierre Winters is een jeugdauteur. Hij schreef vele boeken. Zijn werk wordt in meerdere landen uitgegeven. Het boek maakt deel uit van de serie: 'Leesmagie'*. Dit is een herziene editie voor beginnende lezers van de eerder verschenen titel 'Seizoenen'** in de serie 'Willewete', o.a. 2014 en 2025.

Specificaties

Nederlands | 9789044860474

Titel Het jaar rond
Auteur Pierre Winters
Instelling /Clavis, Hasselt
Secundaire auteur Eline van Lindenhuizen
Type materiaal Boek
Editie Herziene editie;
Uitgave [Amsterdam] Clavis leren lezen, [2025]
Overige gegevens 38 ongenummerde pagina's - gekleurde illustraties - 22 cm
Annotatie Tekst: Pierre Winters/Illustraties: Eline van Lindenhuizen - Herziene titel: Seizoenen. - Amsterdam : Clavis, (c)2010. - (Willewete $ De wereld)
ISBN 9789044860474
PPN 456630236
Rubriekscode 577.2
Taal Nederlands
Onderwerp algemeen Seizoenen
PIM Rubriek Natuur en Milieu
PIM Trefwoord Seizoenen

Relaties/Serie

Leesmagie
Boek

Leesmagie (2025-...)

vol.
Uitgeleend