Er kunnen momenteel problemen zijn met de mobiele Rozet-app: onze leverancier werkt aan een oplossing.
A A A
Vertaal website
De kapitein en ik
Boek

De kapitein en ik een waargebeurd verhaal over loslaten, liefde en lef (november 2025)/ Astrid Pascal, redactie: Geerhard Bolte

Persoonlijk relaas van een vrouw zonder zeilervaring die samen met een kapitein 40.000 zeemijlen vaart tijdens een reis rond de wereld. Onderweg overwint ze persoonlijke uitdagingen en leert ze zichzelf beter kennen.

Recensie

Een persoonlijk reisverslag van een vrouw die een wereldreis van 40.000 zeemijlen maakte, ondanks haar gebrek aan zeilervaring. Astrid Pascal had nog nooit eerder gezeild, maar als zij de kapitein ontmoet, heeft ze alle vertrouwen in het avontuur. Wat ze echter niet bedacht had is dat de zeiltocht ook een innerlijke reis naar zelfvertrouwen, liefde en lef zou worden. Tijdens de reis doorstaan ze stormen, redden schipbreukelingen en overdenkt Astrid persoonlijke uitdagingen uit het verleden. Op de oceaan ontdekt ze dat er weinig nodig is voor geluk en op zichzelf te vertrouwen. Lichtvoetig, openhartig en toegankelijk geschreven.

Specificaties

Nederlands | 9789461266835 | 365 pagina's

Titel De kapitein en ik : een waargebeurd verhaal over loslaten, liefde en lef
Auteur Astrid Pascal
Secundaire auteur Geerhard Bolte
Type materiaal Boek
Editie Eerste druk;
Uitgave [Zaltbommel] Uitgeverij Haystack, november 2025
Overige gegevens 365 pagina's - kaart - 22 cm
ISBN 9789461266835
PPN 453003478
Rubriekscode 963
Taal Nederlands
Onderwerp algemeen Zeiltochten; Reisbeschrijvingen ; Zelfverwerkelijking; Verhalen ; Wereldreizen
PIM Rubriek Landen en Volken
PIM Trefwoord Zeiltochten