Let op | aanstaande zondag en maandag (1e en 2e Paasdag) zijn alle Rozet-locaties gesloten
A A A
Vertaal website
Alle avonturen van Joupy
Boek

Alle avonturen van Joupy ([2025])/ tekst en illustraties van Monica Maas

Bundeling van drie verhalen over Joupy de kleine zeehond. Joupy maakt nieuwe vrienden en beleeft avonturen op het strand en in zee. Ga je met hem mee? Prentenboek met zachtgekleurde, omkaderde illustraties. Vanaf ca. 3 jaar.

Aanwezigheid

  • In bestelling

Recensie

Een bundeling van drie zachtaardige peuterprentenboeken over een zeehondje. De omnibus bundelt de drie verhalen 'Joupy, de kleine zeehond*', 'Joupy en kokmeeuw' en 'Joupy gaat jutten'. De kleine zeehond Joupy beleeft avonturen op het strand en in zee. Hij sluit vriendschap met een meeuw, gaat strandjutten en leert de zee kennen. Ook raakt hij zijn moeder kwijt! Zal hij haar weer weten terug te vinden? Achterin het boek is een pagina opgenomen met achtergrondinformatie over zeehonden. In vriendelijke en opgewekte stijl geschreven. Met grote zachtgekleurde, omkaderde tekeningen. Om voor te lezen vanaf ca. 3 jaar. Monica Maas (1953) is schrijver, illustrator en grafisch ontwerper. Ze schreef vele boeken, waaronder de reeks over beertje Bobbi.

Specificaties

Nederlands | 9789465000497 | 83 pagina's

Titel Alle avonturen van Joupy
Uniforme titel Joupy, de kleine zeehond Joupy en kokmeeuw Joupy gaat jutten
Auteur Monica Maas
Type materiaal Boek
Uitgave Rijswijk De Vier Windstreken, [2025]
Overige gegevens 83 pagina's - gekleurde illustraties - 22 cm
Annotatie Bevat: Joupy, de kleine zeehound. - Oorspronkelijke uitgave: Alkmaar : Kluitman, (c)2003. Joupy en kokmeeuw. - Oorspronkelijke uitgave: (c)2014. Joupy gaat jutten. - Oorspronkelijke uitgave: (c)2016
ISBN 9789465000497
PPN 450830594
Genre dierenleven
Thematrefwoord Zeehonden ; Zeedieren ; Strandjutten ; Verdwalen
Taal Nederlands