A A A
Vertaal website
De koning van het bos
Boek

De koning van het bos ([2026])/ Jochen Till, illustraties van Raimund Frey ; Nederlandse vertaling [uit het Duits]: Charlotte Bakker

Bonk de T-rex is net uit zijn ei als hij al op verkenning uitgaat. Zijn ouders moedigen hem aan om iedereen op te eten die kleiner is dan hij! Maar als hij de kleine triceratops Pling ontmoet, leert hij wat vriendschap is. Met gekleurde illustraties. Vanaf ca. 7 jaar.

Aanwezigheid

  • In bestelling

Recensie

Een speels kinderboek over dinosauriërs, moed en vriendschap. Bonk, een jonge T-rex, begint zijn avontuur als hij net uit het ei is. Hij gaat alleen op verkenning uit. Zijn ouders moedigen hem aan om iedereen op te eten die kleiner is: hij is per slot van rekening een T-rex! Zo gezegd, zo gedaan, totdat Bonk de kleine triceratops Pling ontmoet, die niet bang voor hem is. Bonk heeft geen zin om haar op te eten, want hij vindt haar aardig. Pling leert hem veel over vriendschap en plezier hebben. Samen ontdekken ze dat het belangrijk is om vrienden te maken en niet bang te zijn voor anderen. Luchtig en vriendelijk geschreven. Met gekleurde illustraties. Vanaf ca. 7 jaar. Jochen Till (Frankfurt am Main, 1966) is een Duitse schrijver. Hij schreef meerdere boeken. Zijn werk wordt in meerdere landen uitgegeven. Dit boek maakt deel uit van de serie 'Dino Club'.

Specificaties

Nederlands | 9789044770599 | 52 pagina's

Titel De koning van het bos
Auteur Jochen Till Charlotte Bakker ; Raimund Frey
Secundaire auteur Charlotte Bakker ; Raimund Frey
Type materiaal Boek
Uitgave Aartselaar Deltas, [2026]
Overige gegevens 52 pagina's - gekleurde illustraties - 22 cm
Annotatie Vertaling van: Bitte nicht fressen. - Münster : Coppenrath Verlag GmbH & Co. KG, (c)2023. - (T-rex World) (Leseanfänger/Bd. 1)
ISBN 9789044770599
PPN 460281844
Genre avonturenroman
Thematrefwoord Dinosaurussen ; Vriendschap ; Zelfvertrouwen
Taal Nederlands

Relaties/Serie

Dino Club
Boek

Dino Club (2026-...)

vol.
Uitgeleend
Jochen Till