A A A
Vertaal website
Je zult geen bloemen dromen
Boek

Je zult geen bloemen dromen nieuwe stemmen uit Latijns-Amerika (2026)/ Lisa Thunnissen en Nanne Timmer, vertaald [uit het Spaans] Lisa Thunnissen

Verzameling van korte Latijns-Amerikaanse verhalen die zich afspelen in elf verschillende landen, van een forellenkwekerij in Guatemala tot de straten van Montevideo.

Recensie

Een literaire verhalenbundel met tot nu toe onvertaalde korte verhalen die zich afspelen in elf verschillende landen in Latijns-Amerika. De verhalen spelen zich af op uiteenlopende locaties, van een forellenkwekerij in Guatemala tot de straten van Montevideo. De personages zijn vaak op zoek naar iets of iemand, zoals een verloren vriend, een gevoel van thuis of een zeldzaam boek. De verhalen bevatten elementen van gevaar, zoals een angstaanjagend gebouw en fluisterende koffieplanten, maar ook thema's als liefde en metamorfosen. In uiteenlopende stijlen geschreven. Geschikt voor een brede tot literaire lezersgroep. Het boek bevat bijdragen van zestien auteurs, waaronder María Fernanda Ampuero, Claudia Hernández, Katya Adaui en Rodrigo Fuentes.

Specificaties

Nederlands | 9789028454507 | 239 pagina's

Titel Je zult geen bloemen dromen : nieuwe stemmen uit Latijns-Amerika
Auteur Lisa Thunnissen Nanne Timmer
Secundaire auteur Nanne Timmer
Type materiaal Boek
Uitgave [Amsterdam] Wereldbibliotheek, 2026
Overige gegevens 239 pagina's - 22 cm
Annotatie Met bibliografie
ISBN 9789028454507
PPN 455838992
Genre verhalenbundel
Thematrefwoord Latijns-Amerika
Taal Nederlands