A A A
Vertaal website
De krijtjes maken vriendjes
Boek

De krijtjes maken vriendjes ([2026])/ Drew Daywalt, Oliver Jeffers, vertaling [uit het Engels]: Koos Meinderts

De krijtjes van Teun zijn uit hun doosje ontsnapt en hebben nieuwe vrienden gemaakt. Ze schrijven brieven aan Teun om te vertellen wat voor avonturen ze hebben beleefd. Prentenboek met illustraties in kleur. Vanaf ca. 4 jaar.

Aanwezigheid

Recensie

Een vermakelijk verhaal over vriendschap, individualiteit en onverwachte ontmoetingen. Teuns kleurrijke krijtjes zijn verdwenen en hebben elders nieuwe vrienden gemaakt. Ze sturen brieven naar Teun waarin ze over hun nieuwe leven vertellen: het rode krijtje is vrienden geworden met een groep brandweermannen, wit krijtje is koningin op een schaakbord en roze krijtje chefkok van de speelgoedkeuken. Teun wil graag de nieuwe vriendjes van zijn krijtjes leren kennen en organiseert daarom een feestmaaltijd waar iedereen is uitgenodigd. Vrolijk en met veel humor geschreven. Met speelse kleurenillustraties en collages van de krijtjes, ander speelgoed en handgeschreven brieven. Voorlezen vanaf ca. 4 jaar. Drew Daywalt (1970) is een Amerikaanse (scenario)schrijver en filmmaker. Hij schreef meerdere boeken, waaronder vele over de krijtjes.

Specificaties

Nederlands | 9789026179334

Titel De krijtjes maken vriendjes
Auteur Drew Daywalt Oliver Jeffers ; Koos Meinderts
Secundaire auteur Oliver Jeffers ; Koos Meinderts
Type materiaal Boek
Uitgave Utrecht De Fontein, [2026]
Overige gegevens 38 ongenummerde pagina's - gekleurde illustraties - 27 cm
Annotatie Tekst: Drew Daywalt, illustraties: Oliver Jeffers - Vertaling van: The day the crayons made friends. - Philomel, (c)2025
ISBN 9789026179334
PPN 455981728
Thematrefwoord Vriendschap ; Kleuren
Taal Nederlands