A A A
Vertaal website
Kusje
Boek

Kusje ([2026])/ Eoin McLaughlin, Polly Dunbar, vertaald uit het Engels door Hanneke van Soest

Tijger en Krokodil willen een welterustenkusje, maar niemand durft hen te kussen vanwege hun scherpe tandjes. Gelukkig zijn papa Kroko en mama Tijger er. Omkeerprentenboek met illustraties in kleur. Vanaf ca. 4 jaar.

Aanwezigheid

Recensie

Een vertederend omkeerprentenboek over een kusje krijgen voor het slapengaan. Tijger en Krokodil zijn allebei heel erg slaperig en verlangen naar een welterustenkusje. Wanneer ze gapen, komen hun scherpe tandjes tevoorschijn, waardoor niemand hen een kusje wil geven. Uiteindelijk zijn het papa Kroko en mama Tijger - die samen een samengesteld gezin vormen - die de kusjes uitdelen. Lief en invoelend geschreven. Met schattige illustraties in kleur. Geschikt om voor te lezen vanaf ca. 2 jaar. Eoin McLaughlin is een Ierse auteur. Hij debuteerde in 2019 met 'The Hug', dat in het Nederlands verscheen als 'Knuffel', en schreef sindsdien meerdere prentenboeken.

Specificaties

Nederlands | 9789000400478

Titel Kusje
Auteur Eoin McLaughlin Hanneke Soest, van ; Polly Dunbar
Secundaire auteur Hanneke van Soest ; Polly Dunbar
Type materiaal Boek
Uitgave [Amsterdam] Van Goor, [2026]
Overige gegevens 28 ongenummerde pagina's - gekleurde illustraties - 26 cm
Annotatie Tekst: Eoin McLaughlin, illustraties: Polly Dunbar - Vertaling van: The kiss. - London : Faber and Faber Limited, (c)2023 - Keerdruk met: Kusje / Eoin McLaughlin & Polly Dunbar ; vertaald uit het Engels door Hanneke van Soest. - 28 ongenummerde pagina's
ISBN 9789000400478
PPN 459535714
Thematrefwoord Vermoeidheid ; Slapengaan ; Kus ; Repeteerverhalen
Taal Nederlands