Let op | tijdens de feestdagen zijn er aangepaste openingstijden
Meer informatie
A A A
Vertaal website
Afscheid van Zevenhuisen
Grote Letter Boek

Afscheid van Zevenhuisen (cop. 2008)/ Ad van Gils

Uit onvrede met de gebeurtenissen in zijn dorp koopt een kunstenaar een boot om samen met zijn vrouw een wereldreis te maken.

Recensie

Een zelfstandig te lezen vervolg op "Trammelant in Zevenhuizen" en "Een zomer in Zevenhuizen"*. In een kleine dorpgemeenschap hoort en weet iedereen alles van elkaar. Zo is het snel bekend dat een zakenman in het dorp op zoek is naar ruimte voor een camping. Tot groot ongenoegen van de kunstschilder valt de beslissing over een stuk grond naast z'n huis. Hij stribbelt tegen maar moet uiteindelijk het onderspit delven. Na rijp beraad koopt hij een boot, maakt dit zeewaardig en besluit met z'n vrouw een wereldreis te maken. Ook de nieuwe jonge pastoor verlaat het dorp nadat hij een amoureuze relatie wilde aanknopen. Alles bij elkaar weer veel te beleven in het dorp. Geschreven in een gezellige kleurrijke verteltrant, vol humor.

Specificaties

Nederlands | 9789089629197

Titel Afscheid van Zevenhuisen
Auteur Ad van Gils
Type materiaal Grote Letter Boek
Uitgave OirschotIris Oirschot, cop. 2008
Overige gegevens 376 p - 23 cm
Annotatie Oorspr. uitg. in grote letter: Baambrugge : Grote Letter Bibliotheek, 1986. - (Grote letter bibliotheek ; 628) - Met grote letter gedrukt - Vervolg op: Een zomer in Zevenhuisen
ISBN 9789089629197
PPN 307902447
Genre streek- en boerenroman
Taal Nederlands