Verzameling van 75 op rijm gezette fabels. Met paginagrote illustraties in een gemengde techniek. Voorlezen vanaf ca. 7 jaar, zelf lezen vanaf ca. 9 jaar.
Keuze uit de fabels van de Griekse schrijver (6e eeuw v.Chr.).
Metrische, soms parafraserende vertaling van een keuze uit de dierenfabels van de Franse schrijver (1621-1695).
Ruim 140 bekende en onbekende fabels voor kinderen verteld.Prachtig geïllustreerde bundel met fabels van een beroemde verteller uit de oudheid. De gemakkelijkste verhalen zijn met een grote letter gedrukt
Vertaling in proza van de fabels van de Griekse schrijver (6e eeuw v.Chr.).
Twee konijntjes hebben ruzie. Wijze vogel Hop helpt hen om weer vriendjes te worden. Bewerking van een Egyptisch sprookje over ruzie en vriendschap. Prentvertelling met kleurige aquarellen. Vanaf ca. 4 jaar.
Vereenvoudigde weergave van de fabel over de vos en de kraai. Met paginagrote kleurenillustraties. Vanaf ca. 10 jaar.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.