Let op | tijdens de feestdagen zijn er aangepaste openingstijden
Meer informatie
A A A
Vertaal website
5 resultaten
Sorteren op:
Smullers
Boek

Smullers ([2025])

Leer meer over ongewone smulpapen in de natuur door middel van weetjes en verhalen over negen dieren die allemaal unieke eetgewoonten hebben. Weet jij hoe de miereneter eet? Of wat een zeelamprei eet? Met gedetailleerde, schilderachtige kleurenillustraties. Makkelijk te lezen. Vanaf ca. 5 jaar.

Uitgeleend
Reina Ollivier
Een slijmzoen voor je oma
Boek

Een slijmzoen voor je oma de tofste zeedieren die niemand kent (2023)

Maak kennis met vreemde zeedieren, zoals de klapmuts, het krabbezakje en de koekjeshaai. Met gekleurde illustraties. Vanaf ca. 9 jaar.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Matthijs Meeuwsen
Waanzinnige weetjes over wonderlijke wezens
Boek

Waanzinnige weetjes over wonderlijke wezens ([2024])

Maak kennis met de gekste en wonderlijkste dieren ter wereld! Lees over een gekleurde draak die in zee dobbert, een maki die dol is op snot en een diepzeevis met een doorzichtig hoofd. Met kleurenillustraties. Vanaf ca. 9 jaar.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Fiona Fogg
Het boek van de kleine dieren (en de wat grotere)
Boek

Het boek van de kleine dieren (en de wat grotere) op pad door het Nederlandse dierenrijk (2022)

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Kirsten Dorrestijn
De gewervelde dieren
Boek

De gewervelde dieren (oktober 2019)

Waaraan heeft de bever zijn platte staart te danken? Waarom lijkt de stekelrog op een spookvis? Een vader en moeder vertellen hun pientere zoon (ik-persoon) allerlei boeiende feiten over gewervelde dieren. Fantasie en wetenschap lopen door elkaar heen. Met pentekeningen en aquarellen. Vanaf ca. 10 t/m 14 jaar.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Griet De Wolf