A A A
Vertaal website
5 resultaten
Sorteren op:
Chameleon
Boek

Chameleon ([2026])

Gedichten over identiteit en transformatie, waarin de Nederlandse dichter (1995) met behulp van haar alter ego's ontdekt wat het betekent om multidimensionaal te zijn.

Uitgeleend tot: 24/07/2026
Zaïre Krieger
Van stronteigenwijs tot lekker dwars
Boek

Van stronteigenwijs tot lekker dwars ([2024])

Maak kennis met allerlei eigenwijze en fantasierijke types, zoals een jongen met een grote snor, een meisje met heel veel muizenvriendjes en een wel heel eigenwijze opa! Prentvertelling met versjes op rijm en speelse illustraties in kleur. Vanaf ca. 4 jaar.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Marianne Busser
Jongen van glas, meisje van het woord
Boek

Jongen van glas, meisje van het woord ([2026])

Poëziebundel over puberteit en identiteit, met gedichten over zoekende en dromende jongeren die leren omgaan met hun gevoelens en uitdagingen. Met kleurenillustraties. Vanaf ca. 13 jaar.

Uitgeleend
Marijke Macken
Handleiding voor ontheemden
Boek

Handleiding voor ontheemden gedichten ([2023])

Een poëtische zoektocht naar identiteit die de dichter en muzikant (1980) langs vierhonderd jaar koloniale geschiedenis van Indonesië voert. Hij spiegelt zijn zoektocht aan die van zijn grootouders, die na de Indonesische onafhankelijkheid naar Nederland kwamen.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Robin Block
Ons gaan allemaal
Boek

Ons gaan allemaal gedichten (2025)

Dichtbundel van de spokenword artiest.

Uitgeleend
Benzokarim