Bijbelstudie vanuit persoonlijke verhalen van jongeren zelf. Ze zijn verdeeld over de thema's: bijzonder geschapen, geloof in God, leven als gelovige en geloven in tijd van rouw en verlies. Met portretfoto's in zwart-wit. Vanaf ca. 15 t/m 18 jaar.
Antwoord door de predikant van de Gereformeerde Gemeenten op geloofsvragen van zijn jonge catechisanten.
Beschouwing door de vrijgemaakt-gereformeerde predikant over het veranderingsproces waardoor een mens tot geloof in Christus komt.
Humoristische adviezen over hoe je kunt leven als christen. Met tekeningen in zwart-wit. Vanaf ca. 13 jaar.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.