Knutsel met eierdozen een robot, bloemenkrans of draak. Uitleg, stap voor stap met kleurenillustraties, van 51 knutsels. Met kleurenfoto's van de knutsels. Met hulp vanaf ca. 5 jaar, zelf knutselen vanaf ca. 8 jaar.
Knutsel van een eierdoos een vuurspuwende draak, een poppenstoeltje of zelfs een handtas. Stapsgewijze uitleg met kleine kleurenfoto's van ruim veertig knutsels. Van elk eindresultaat is er een grote kleurenfoto. Vanaf ca. 5 t/m 7 jaar.
Aan de hand van gekleurde tekeningen en kleurenfoto's wordt uitgelegd hoe kinderen vanaf ca. 4 jaar, met hulp van een oudere, allerlei dingen van eierdozen kunnen maken.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.